1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення
  4. Сторінка "Дзвінки" в боковому меню, поліпшення роботи з товарами, ім'я співробітника у друкованих документах

Сторінка "Дзвінки" в боковому меню, поліпшення роботи з товарами, ім'я співробітника у друкованих документах

update-july-2019.png (41 KB)

Друзі, в РемОнлайн сталося кілька невеликих, але корисних змін, які стосуються телефонії, роботи з товарами та друку документів. Зараз розповімо про все по порядку ?

Перенесення сторінки "Дзвінки" до бокового меню

Телефонія – важливий інструмент для роботи з клієнтами та підвищення якості їх обслуговування. І щоб вона завжди була у вас під рукою, сторінка "Дзвінки" тепер знаходиться в боковому меню.

calls-in-side-menu.png (41 KB)

Перегляд товару з будь-якого місця + право видаляти товари

Ми вдосконалили роботу з товарами аналогічно до замовлень, і тепер відкрити картку товару можна з будь-якого місця, де є його найменування. Тобто, крім сторінки залишків, дізнатися всі подробиці про товар можна, просто натиснувши на його найменування в:

  • замовленні на вкладці "Роботи і матеріали";
  • документах продажу і повернення від клієнта;
  • документах оприбуткування, списання та переміщення, повернення постачальнику;
  • у всіх звітах групи "Склад".

goods-from-sale.gif (183 KB)

Так, наприклад, коли ви дивитесь звіт "Товари, що потребують закупівлі", то можете відразу зайти та подивитися, коли, у яких постачальників і за якими цінами ви замовляли цей товар, або ж за необхідності відкоригувати мінімальний і максимальний залишок.

Також раніше видаляти товари могли всі, у кого було право редагувати картку товару. Тепер, щоб знизити ймовірність помилок в обліку товарів, ми додали нове право "Може видаляти товари".

rights-delete-goods-1.png (25 KB)

Зараз воно ввімкнене у всіх, хто має право на редагування. Якщо вважаєте, що комусь із співробітників потрібно його вимкнути, зайдіть в налаштування ролей на сторінці "Настройки > Сотрудники".

До речі, про співробітників у нас теж є що додати.

Ім'я співробітника в друкованих документах

Часто наші користувачі додають співробітників під іменами, наприклад, "Іван Інженер" або "Микола Механік", тому що так простіше розуміти під час вибору менеджера, виконавця в замовленні і т.д. Раніше РемОнлайн виводив ці дані в друковані документи, коли там варто було б писати повне ПІБ або прізвище та ініціали. Так ось ми вирішили і це питання.

name-in-documents.png (44 KB)

У налаштуваннях співробітника з'явилося поле "Ім'я співробітника в друкованих документах". Тепер для кожного менеджера, касира, інженера ви можете окремо прописати, які ПІБ будуть виводитись у всіх друкованих документах. Якщо залишити поле порожнім, то будуть використовуватися дані з полів "Ім'я" та "Прізвище".

Друзі, останнім часом ми також активно працювали над новою дуже цікавою можливістю. Детальніше про неї розповімо вам вже наприкінці цього тижня ?

comments powered by Disqus