Укр
  1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення
  4. Оновлення: інтеграція з Nevkl.com.ua, нові іконки для майстерень

Оновлення: інтеграція з Nevkl.com.ua, нові іконки для майстерень

update-jan-2019-ua.png (169 KB)

Ось і перше оновлення РемОнлайн в 2019 році. У нас з'явилися інтеграція з пошукачем запчастин Nevkl та більше іконок для майстерень, стало зручніше працювати в мобільній версії і візуально поліпшено графік "Грошовий потік / Створено замовлень" в Дашборді керівника.

А тепер давайте по пунктах і докладніше.

Інтеграція з Nevkl.com.ua

integration-nevkl.png (65 KB)

Nevkl – це зручний пошуковик запчастин для мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та іншої мобільної техніки, на якому зібрані пропозиції сотень магазинів зі всієї України. Після включення цієї інтеграції, при наведенні курсору миші на найменування товару з'явиться кнопка "Де купити?", після кліку на яку в новому вікні відкриється сторінка Nevkl з результатами пошуку цього товару.

Щоб підключити інтеграцію, зайдіть на сторінку "Налаштування > Центр інтеграцій", в розділі Інше клікніть на "Налаштувати" Nevkl та поставте галочку на "Інтеграція увімкнена".

integration-nevkl-on.png (38 KB)

Іконки майстерні

Раніше для позначення майстерні можна було використовувати тільки колір, а іконка ж була стандартна. Тепер у вашому розпорядженні 4 види іконок і 12 кольорів для кожної з них, тобто 48 майстерень матимуть унікальні іконки за необхідності.

Щоб поміняти іконку, зайдіть в настройки потрібної майстерні на сторінці "Налаштування > Майстерні".

workshop-icons.png (48 KB)

Таблиці в мобільній версії РемОнлайн

Як ви пам'ятаєте, в нових таблицях максимальна висота клітинки – 2 рядки. Якщо інформація в клітинці займає більше рядків, то вона ховається за трикрапкою. У десктопній версії досить навести мишкою на клітинку, щоб подивитися всю інформацію в ній. У мобільній версії такої можливості не було.

Тепер же ви можете подивитися весь вміст клітинки на своєму смартфоні при тривалому натисканні на неї.

mobile-show-the-cell.gif (224 KB)

Також раніше в мобільній версії не можна було змінювати ширину колонок. Це завдання теж вирішено – просто утримуйте межу колонки і тягніть її в сторону.

mobile-resize-column.gif (969 KB)

Вихідні в графіку "Грошовий потік / Створено замовлень"

Щоб вам було простіше розділяти тижні в графіку "Грошовий потік / Створено замовлень" в дашборді керівника, в ньому тепер підсвічуються вихідні дні.

cash-flow-weekends-3.png (120 KB)

P.S. Звичайно ми знаємо, що ви чекаєте від нас інших новин. Поспішаємо повідомити, що наступне оновлення буде присвячене Складу: в ньому з'явиться серійний облік та адресне зберігання. Залишилось зовсім трохи. :)

comments powered by Disqus