Виставлення рахунків в «РемОнлайн»

Виставлення рахунків в «РемОнлайн»
Перше оновлення в новому році. І яке! Представляємо вашій увазі “Рахунки”.

Невід'ємною частиною роботи з юридичними особами є формування рахунку, виставлення рахунку і контроль оплати. Тепер все це можна зробити в РемонтОнлайн.

У головному меню з'явився новий розділ “Рахунки”.

Створення рахунку

На сторінці “Рахунки” відображається таблиця рахунків. Щоб створити рахунок, натисніть “+ Новий рахунок”. Вкажіть платника, форму оплати та дату виставлення рахунку.

Додати найменування товарів, робіт і послуг в рахунок можна двома способами:

  1. Скопіювати в рахунок роботи / товари з наявного замовлення. Для цього, в полі “Додавання замовлення” введіть номер замовлення та натисніть Enter.
  2. Додати вручну. В поле “Додавання роботи або запчастин” почніть вводити найменування. Знайдені роботи і товари відобразяться в списку, що випадає. Виберіть відповідний рядок. Якщо введеної роботи ще немає в довіднику послуг, натисніть “+ Додати послугу”.

Створення рахунку

Статус рахунку

Рахунок може перебувати в 3х різних статусах: Чернетка, Виставлено, Оплачено.

При створенні, рахунок має статус Чернетка. Цей статус означає, що рахунок ще до кінця не сформований і ще не відправлений платнику.

Після того, як рахунок був відправлений платнику, змініть статус на Виставлено. Так ви будете розуміти, за якими рахунками необхідно контролювати оплату.

Оплачені рахунки необхідно перевести в статус Оплачено.

Статус рахунку

Роздрукувати, скачати, відправити рахунок по email

В налаштуваннях Шаблонів документів з'явився новий шаблон “Рахунок”. Ви можете створювати власні шаблони, або змінити поточний.

За аналогією із замовленням, рахунок можна роздрукувати, використовуючи ці шаблони.

Рахунок можна вивантажити в PDF файл. Щоб зробити це, відкрийте рахунок і натисніть кнопку “Завантажити”.

Також, рахунок можна відправити клієнту по електронній пошті прямо з РемонтОнлайн. Відкрийте рахунок і натисніть кнопку “Відправити Email”.

Створення рахунку для групи замовлень

Рахунок можна сформувати відразу для групи замовлень. На сторінці “Замовлення” в таблиці відзначте галочками замовлення, які повинні потрапити в рахунок. В меню групової дії виберіть “Створити рахунок”.

Створення рахунку для групи замовлень

Що далі?

Ми продовжимо додавати первинні документи в РемонтОнлайн. Рахунки це перший, базовий документ. Незабаром з'являться акти виконаних робіт і видаткові накладні.

comments powered by Disqus