3 хвилини

Невеликі поліпшення в RemOnline і майбутні зміни в інтеграції з касовим обладнанням

Друзі, зовсім скоро в RemOnline в докорінно зміниться принцип інтеграції з касовим обладнанням, завдяки чому у вас з'явиться можливість використовувати фіскальні пристрої від різних виробників. Тому ми хочемо заздалегідь розповісти вам про майбутні зміни і поділитися невеличкими поліпшеннями, які реалізовано вже сьогодні.

Почнемо з більш глобального.

Як буде працювати інтеграція з РРО?

Якщо зараз інтеграція працює на рівні всієї компанії, то зовсім скоро ви зможете зв'язати з фіскальним пристроєм навіть не окремі локації, а кожну конкретну касу на сторінці "Платежі". Таким чином з новим механізмом інтеграції ми не лише приберемо обмеження по бренду РРО, але і дамо можливість визначати, з яких касах будуть фіскалізований платежі, а за якими – ні. Схема дій буде така:

  1. Заходите на сторінкку "Налаштування > Центр інтеграцій" і вмикаєте інтеграцію з обладнанням від потрібних вам виробників.
    інтеграція з РРО
  2. Переходите на сторінку "Платежі", де в діалозі створення нової або редагування існуючої каси вибираєте фіскальний пристрій в однойменному полі. До однієї касі можна підключити лише один фіскальний пристрій.

Як бачите, сам діалог створення каси також трохи зміниться. Зокрема, можна буде створювати каси не тільки для поточної локації, а й для інших.

Після підключення РРО у каси з'явиться іконка фіскалізації, яка також буде відображатися для всіх фіскалізованих платежів в таблиці.

іконка фіскалізації

рух грошових коштів

У діалозі налаштування інтеграції з РРО від будь-якого виробника буде відображатися таблиця з переліком всіх кас із зазначенням їх локації і використовуваного в даний момент фіскального пристрою.

Кнопка повторного друку чека буде називатися "Друк копії фіскального чека" і переїде в діалог перегляду фіскалізованого платежу, в якому також буде вказано його фіскальний номер.

Поки RemOnline інтегрується тільки з Datecs, але ми вже працюємо над інтеграцією з ПРРО Checkbox, а в майбутньому й іншими, так що скоро вам знадобиться можливість підключати фіскальні реєстратори різних брендів. Слідкуйте за оновленнями ?

Колонка "Категорія" в таблиці залишків

Якщо ви формуєте таблицю залишків по всіх або хоча б декількох категоріях, та хочете бачити, до якої категорії належить найменування, то можете тепер ввімкнути відображення однойменної колонки. Також по ній можна сортувати таблицю, що зробить роботу з товарами більш зручною.

Колонка "Категорія" в таблиці залишків

Колонка "Каса" в експорті звіту "Рух грошових коштів"

Якщо у вас багато кас, то зводити дані зі звіту "Рух грошових коштів" не дуже зручно, коли не знаєш, по якій касі було проведено платіж. Тому, щоб зробити вашу роботу більш комфортною, ми додали колонку "Каса" в експорт звіту.

Колонка "Каса" в експорті звіту "Рух грошових коштів"

Зміни в шаблоні лічильника документів для нової локації

Тепер при створенні нової локації номер будь-якого документа буде складатися мінімум з 3 символів. Завдяки цьому ви зможете знайти через пошук будь-який документ, навіть якщо не налаштовували шаблони нумерації самостійно.

Також з оновленням були виправлені деякі помилки в роботі RemOnline.

comments powered by Disqus