2 хвилини

Залишки товарів у складських комірках, додавання категорій при створенні товару та інші зміни

Друзі, розповідаємо сьогодні про останні зміни в RemOnline, з якими з'явилися:

  • відображення кількості товарів у складських комірках в таблиці залишків;
  • створення категорій з нових товарів;
  • розділення робіт і послуг у замовленнях.

Давайте пройдемося по кожному пункту.

Відображення залишку товарів в комірках

Якщо раніше побачити актуальну кількість товару в комірках на складі можна було лише в його картці на вкладці "Залишки", то зараз зробити це можна набагато простіше. Тепер в колонці "Залишок" на сторінці "Склад > Залишки" є іконка, при наведенні на яку ви побачите кількість товару в кожній складській комірці.

Відображення залишку товарів в комірках

Зверніть увагу, що тут ви можете побачити тільки кількість. Подивитися номери серійних товарів у кожній комірці все ще можна тільки на вкладці "Залишки" в їхніх картках.

Створення категорій з нових товарів

Раніше створити категорію можна було лише на сторінці "Склад > Товари і категорії". І якщо при створенні товару не було відповідної категорії, то доводилося закривати діалог і додавати спочатку нову категорію або ж обирати іншу, а потім переміщати в потрібну.

Тепер же при створенні нового товару ви можете одразу ж додати нову категорію, не закриваючи поточний діалог.

Створення категорій з нових товарів

Просто натисніть кнопку "+ Категорія", введіть її назву, оберіть батьківську категорію і натисніть кнопку "Зберегти". А повну інструкцію зі створення, редагування і видалення категорій читайте в Базі знань.

Розділення послуг і робіт

Багато хто звик вважати роботи і послуги синонімами, та по факту це різні речі. Так виконання будь-якої роботи має мати матеріальний результат, наприклад, заміна екрану телефону – це робота. А надання послуги не повинно мати матеріальний результат, наприклад, доставка. Тому тепер на сторінці "Налаштування > Перелік робіт і послуг" ви можете додавати окремо роботи і послуги, вказуючи їхню ознаку при створенні нової та редагуванні існуючої послуги.

Розділення послуг і робіт

У замовленні на вкладці "Роботи і матеріали" ви можете додавати роботи та послуги окремо.

додавати роботи та послуги окремо

А щоб спростити для вас редагування поточного довідника послуг, на сторінці "Налаштування > Перелік робіт і послуг" до друку цінників і етикеток додалися групові дії "Зробити роботою", "Зробити послугою".

додалися групові дії

Поточний поділ робіт і послуг допоможе вам правильно використовувати майбутні оновлення RemOnline. А зараз ви можете знайти в Базі знань покрокову інструкцію, як тепер наповнювати Перелік робіт і послуг.

Також в цьому оновленні виправили деякі помилки і незручності в роботі RemOnline.

comments powered by Disqus