3 хвилини

Стрічка подій замовлення у додатку RemOnline на Android

Робота над мобільними додатками кипить і сьогодні м'яч на стороні користувачів Android – тепер ви також можете переглядати Стрічку подій замовлення та залишати коментарі через додаток на вашому смартфоні.

Почнемо з того, що мобільний додаток "RemOnline Камера" тепер називається просто "RemOnline". Його можливості вже виходять за рамки камери і щодня ми рухаємося до того, щоб зробити цей додаток повноцінним інструментом для роботи із замовленнями як для виїзних, так і для офісних співробітників.

Тепер після сканування QR-коду замовлення ви побачите його Стрічку подій (поки що без подій типу "Дзвінок" та "Повідомлення"), де можна не тільки прикріпити фото та файли до замовлення, а й залишити коментар.
 
android-event-feed.png (55 KB)

Тут, як і у веб-версії, коментар можна зробити публічним чи приватним. Просто виберіть потрібний тип коментаря та введіть текст.
 
android-app-comment.png (5 KB)

У Стрічці подій ви можете переглядати та видаляти прикріплені фото та файли, а також коментарі, досить просто зробити тривале натискання по об'єкту.

Якщо ви ще не оновили ваш мобільний додаток, то саме час це зробити. А якщо ви ще не встановили його, то посилання на завантаження знайдете тут.

Що далі? А далі буде великий стрибок у розвитку додатку. Вже з наступним оновленням ви зможете бачити весь список замовлень за локаціями, фільтрувати їх або використовувати пошук. Крім того, ви зможете переглядати не тільки Стрічку подій, але й деталі замовлення: загальну інформацію, додані послуги, роботи та матеріали, платежі.

Тож слідкуйте за нашими оновленнями, далі – ще більше!

comments powered by Disqus