6 хвилин

Нова Стрічка подій у Зверненнях

Стрічка подій – інструмент, що давно вподобався користувачам, для відстеження змін та зберігання файлів у Замовленнях. І сьогодні ми раді представити вам нову, більш зручну та функціональну Стрічку подій у Зверненнях!

Давайте розглянемо докладніше, які дані у ній відображаються та чим вона відрізняється від Стрічки подій у замовленнях.

Що фіксує Стрічка подій у Зверненнях

Тепер ви можете відстежувати історію зміни статусів, типу, клієнта, крайнього терміну, локації та менеджера у Зверненнях. І, звичайно ж, у Стрічці подій можна залишити приватний коментар для себе чи публічний для колег. Так само, як і в Замовленнях, тут можна прикріпити фото та файли.
 
lead-event-feed-ua.png (59 KB)
 
Всі зміни записуються в хронологічному порядку: від давніших до нових. Список подій, що фіксуються, буде поступово розширюватися.

Нове поле коментаря та режим перегляду коментарів

Тепер у Стрічці подій є вбудоване поле для коментаря і більше не потрібно писати його в окремому вікні, яке може випадково закритися. Також це поле змінює свою висоту залежно кількості тексту. Щоб надіслати коментар, достатньо натиснути Enter, а щоб перейти на наступний рядок – Shift+Enter.
 
new-comment-field-ua.png (42 KB)
 
Єдиний вид коментарів, де ми не можемо обійтися без окремого вікна для них – це коментарі при зміні статусу. Так, тепер на сторінці "Налаштування > Статуси > Звернення" будь-якому статусу можна встановити опцію обов'язкового коментаря.
 
comment-to-status-ua-1.png (57 KB)
 
А ще ви тепер можете перемикати Стрічку подій у режим чату, для цього просто оберіть фільтр "Коментарі". Таким чином, ви зможете швидко прочитати історію листування співробітників або просто всі коментарі, які були залишені до цього звернення.
 
comments-mode-ua.png (63 KB)

Завантаження та галерея перегляду прикріплених файлів

Також у новій Стрічці подій удосконалено роботу з файлами та фотографіями. Тепер ви можете бачити прогрес їх завантаження:
 
uploading-files-ua.png (25 KB)
 
Усі прикріплені фото та документи відображаються у вигляді мініатюр, а не посилань. Щоб не розтягувати Стрічку подій, якщо ви прикріпили більше трьох файлів, відображаються перші дві мініатюри і кнопка, що дозволяє розгорнути весь список.
 
attachements-ua.png (41 KB)
 
А найприємніше, що переглядати прикріплені фото тепер можна в режимі галереї. Будь-яке зображення можна відкрити в новій вкладці, завантажити або видалити, а також скопіювати посилання на нього.


photo-gallery-ua.png (360 KB)
 
Якщо вам зараз не потрібна Стрічка подій, то можете в один клік приховати і навпаки розгорнути її:
 
hide-event-feed-ua.gif (236 KB)
 
Зверніть увагу: зараз Стрічка подій доступна лише при редагуванні звернення, тобто в момент його створення ви її поки що не побачите. Але ми вже працюємо над тим, щоб ви могли використовувати її на всіх етапах роботи зі зверненням.

У майбутньому саме в такому вигляді та з такими можливостями Стрічка подій з'явиться у Продажах, Оприбуткуваннях, Товарах, Клієнтах, Рахунках, Задачах. Крім того, незабаром ми почнемо оновлення діалогу Замовлення, завдяки чому він стане більш зручним і функціональним, і в ньому теж з'явиться нова Стрічка подій.

Також ми продовжуємо працювати над можливістю редагувати замовлення у мобільному додатку RemOnline, новим зарплатним модулем та іншими корисними можливостями. Якщо у вас є запитання чи побажання, обов'язково пишіть їх у коментарях до статті або чаті служби підтримки.

comments powered by Disqus