5 хвилин

Просте додавання співробітників, знижка у звітах про прибуток і групове додавання штрихкодів товарів

Новий місяць – нові можливості, тож приділіть всього 5 хвилин свого часу, щоб дізнатися про останні зміни в RemOnline. Якщо коротко, то тепер ви можете

  • додавати нових співробітників у пару кліків;
  • відстежувати розмір знижки у звітах про прибуток;
  • додавати штрихкоди для декількох товарів одразу;
  • бачити інформацію про платіж у продажах.

А якщо детально, то читайте далі 

Спрощене додавання співробітників

Раніше, щоб додати співробітника в акаунт вашої компанії, обов'язково потрібно було вигадувати йому логін, пароль і т.д. Тепер же ви можете просто відправити запрошення на електронну пошту, вказавши при цьому лише роль (а відповідно і права доступу).

Для цього зайдіть на сторінку "Налаштування > Співробітники", натисніть "Запросити співробітника", введіть його пошту та виберіть роль. Після цього новий співробітник отримає у листі посиланням з запрошенням.

Спрощене додавання співробітників

Якщо з якоїсь причини працівник не може отримати лист, відкрийте діалог редагування запрошення, натиснувши на "Запрошення відправлено", скопіюйте посилання-запрошення та надішліть його будь-яким зручним способом.

діалог редагування запрошення

Докладну інструкцію з усіма способами додавання співробітників читайте в нашій Базі знань.

Знижка у звітах про прибуток

У звітах "Прибуток по замовленнях" і "Прибуток від продажів" з'явилася колонка "Знижка". Тепер ви можете бачити в звітах розміри знижок на кожне замовлення і продаж.

Знижка у звітах про прибуток

Важливо: колонка "Знижка" має чисто інформаційний характер, тому що сума замовлення і продажу в однойменній колонці вказується вже з урахуванням знижки.

Масове додавання штрихкодів

Напевно ви стикалися з необхідністю присвоїти штрихкоди декільком товарам, але для цього потрібно було окремо заходити в картку кожного найменування та генерувати їх. Що ж, це в минулому. Тепер ви будете робити це набагато швидше і зручніше – просто скористайтеся груповою дією "Додати штрихкод" на сторінці "Склад > Залишки".

Масове додавання штрихкодів

А щоб ви швидше могли визначити, у яких товарів ще немає штрихкоду, ми додали фільтр "Товари без штрихкоду".

Дані про платіж у Продажах

Раніше, що на сторінці "Продажі", що в окремому документі, неможливо було дізнатися, чи був здійснений платіж і в яку касу. Ми це виправили. Тепер в таблиці продажів можна навести на значок ⓘ і побачити, в яку касу надійшов платіж.

Дані про платіж у Продажах

А в документі продажу з'явився рядок з інформацією про платіж, при натисканні по якому відкривається діалог перегляду платежу. Тут ви можете видалити платіж, якщо хочете видалити продаж.

діалог перегляду платежу

Також у цьому оновленні виправили деякі помилки і незручності в роботі сервісу.

comments powered by Disqus