2 хвилини

RemOnline Директор: підтримка нових систем оцінювання та інші покращення додатка

Зустрічайте оновлення мобільного додатка RemOnline Директор, з яким з'явилися:

  • підтримка систем оцінювання "Сподобалось/Не сподобалось" та "Індекс NPS" у Відгуках
  • можливість написати співробітнику у WhatsApp або Viber
  • перероблена сторінка Налаштувань
  • покращена система авторизації

Давайте розглянемо оновлення докладніше.

Підтримка нових систем оцінювання у Відгуках

Раніше у веб-версії RemOnline з'явилися нові системи оцінювання для збору зворотного зв'язку клієнтів: "Сподобалося/Не сподобалося" та "Індекс NPS". Тепер підтримка цих систем з'явилася і в мобільному додатку RemOnline Директор на вкладці "Відгуки". Залежно від вибраної системи оцінювання ви побачите відгук із рейтингом від 1 до 5 зірок, іконкою "сподобалося" або "не сподобалося", оцінкою від 1 до 10.

mobile-review-types-ua.webp (45 KB)

Вибір месенджера для надсилання повідомлення співробітнику

На вкладці "Співробітники" ви можете в пару натискань зателефонувати або надіслати повідомлення потрібному працівникові. Тепер при натисканні на кнопку відправлення повідомлення ви також можете вибрати WhatsApp або Viber, щоб відкрити особисте листування зі співробітником у месенджері.

mobile-messengers-from-employees-ua.webp (24 KB)

Оновлений дизайн Налаштувань

Для зручнішого використання ми оновили вкладку "Налаштування". Тепер усі можливі налаштування мають свої іконки та діляться на логічні блоки, щоб вам було простіше на інтуїтивному рівні шукати потрібну опцію чи інформацію.

mobile-redesigned-settings-ua.webp (40 KB)

Поліпшена система авторизації

Більше жодних щоденних виходів з облікового запису. Слідом за додатком RemOnline Замовлення ми також переробили систему авторизації у додатку RemOnline Директор. Завдяки цьому вам більше не потрібно буде логінитися щодня. Також у цьому оновленні ми виправили низку інших помилок та дрібних незручностей.

Оновіть ваш мобільний додаток до останньої версії або встановіть його, якщо досі не зробили це:

Якщо у вас є запитання чи побажання щодо роботи додатка, будь ласка, напишіть їх у розділі коментарів нижче або зверніться до нашої Служби підтримки через чат.

comments powered by Disqus