1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення
  4. Фільтри та Відгуки клієнтів у додатку "РемОнлайн Директор" на iOS, створення рахунку з замовлення та інші поліпшення інтерфейсу

Фільтри та Відгуки клієнтів у додатку "РемОнлайн Директор" на iOS, створення рахунку з замовлення та інші поліпшення інтерфейсу

update-client-reviews-in-app-cover.png (42 KB)

Друзі, сьогодні представляємо вам свіже оновлення, яке зосереджено не тільки на нових можливостях, а й на доробках інтерфейсу РемОнлайн.

Як ви вже напевно зрозуміли з заголовка, в мобільному додатку керівника на iOS з'явилися фільтри та відгуки клієнтів. А що стосується інтерфейсних доробок, то тепер ви можете:

  • створювати рахунки з замовлень;
  • зручніше користуватися пошуком послуг і робіт у замовленні;
  • змінювати ширину колонок вкладених таблиць;
  • швидко визначати, який виріб належить клієнту, а який – компанії.

Тепер докладніше про кожний пункт.

Фільтри та відгуки клієнтів у мобільному додатку керівника "РемОнлайн Директор" на iOS

Тепер через додаток ви можете контролювати не лише ключові показники, а й рівень задоволеності клієнтів. У РемОнлайн Директор на iOS з'явилася нова вкладка "Відгуки", де ви можете вивчати весь зворотний зв'язок від ваших клієнтів.
 
app-reviews.png (49 KB)
 

Тут ви можете переглядати відгуки за будь-який період, а також фільтрувати їх за локаціями та оцінками. І якщо по якомусь відгуку виникло питання, то при натисканні на номер замовлення він відкриється в веб-версії РемОнлайн, а при тривалому натисканні на картку відгуку ви зможете зв'язатися з клієнтом або менеджером замовлення.
 
app-3d-touch-review.png (95 KB)
 

Також використовувати фільтри тепер можна на вкладках "Звіт" і "Каси". Звіт можна відфільтрувати за локаціями та типами замовлень. У касах ж ви просто керуєте тим, які каси показувати, а які – ні.
 
app-report-filter.png (27 KB)
 

Тож зараз саме час оновити ваш додаток. А якщо ви зовсім не встановлювали його, то потрібно терміново виправляти ситуацію – на сторінці додатку ви знайдете посилання на його завантаження.

У додатку на Android фільтри та відгуки клієнтів з'являться найближчим часом.

Створення рахунку через замовлення

Чи стикалися з тим, що при оформленні замовлення клієнт просить виставити рахунок? Так ось щоб зробити це, більше не обов'язково переходити на сторінку "Фінанси > Рахунки" або використовувати груповую дію на сторінці "Замовлення". Тепер в будь-якому замовленні ви можете просто перейти на вкладку "Платежі" та скористатися кнопкою "+ Рахунок".
 
invoice-from-order-ru.png (49 KB)
 

Ця невелика доробка робить роботу з рахунками більш зручною, а обслуговування клієнтів більш швидким.

Поліпшення пошуку послуг і робіт у замовленні

У будь-якій компанії може бути найширший асортимент надаваних послуг і робіт, де слово "Діагностика", наприклад, може зустрічатися в 50 з них. При цьому, якщо послуга так і називається, без додаткових слів, раніше вона не виводилася в верх списку. До цього оновлення.

Теперь наименования с полным совпадением по поисковому запросу всегда будут находиться в топе списке, чтобы вы быстрее находили именно ту работу или услугу, которая вам нужна.
 
search-in-order-ru.png (72 KB)

Змінення ширини колонок у вкладених таблицях звітів

Тепер у всіх звітах, крім Звіту по зарплаті, ви можете налаштовувати ширину колонок у вкладених таблицях для більш комфортної роботи. Просто потягніть за край заголовка таблиці, щоб змінити розмір.
 
resize-columns.gif (178 KB)

Позначення виробів компанії

У різних компаній на складі можуть значитися сотні і тисячі виробів. При чому частина з них належить клієнтам, а решта – компанії. Тож аби ви могли швидко визначати кому що належить, у виробів, які належать вашої компанії, з'явилася відповідна іконка.
 
asset-icons-ru.png (78 KB)
 

Так вам буде легко відрізнити вироби клієнтів від власних активів на складі та в таблиці замовлень.

Крім нових можливостей і доробок, в цьому оновленні також виправили ряд помилок і незручностей в роботі РемОнлайн. Діліться в коментарях своєю думкою про нові можливості мобільного додатку та сервісу. Також залишайте свої побажання щодо покращення інтерфейсу – це допоможе зробити РемОнлайн краще.

comments powered by Disqus