1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення
  4. Зміни в інтеграції з РРО та мобільний додаток керівника в App Store

Зміни в інтеграції з РРО та мобільний додаток керівника в App Store

update-cash-registers-mobile-app-cover-1.png (49 KB)

Сьогодні РемОнлайн оновився, а значить з'явилися нові можливості. І цього разу це можливість не просто підключити РРО, а налаштувати фіскалізацію кожної окремої каси. Також наш перший мобільний додаток "РемОнлайн Директор" пройшов всі перевірки і вже доступний для завантаження з App Store ?

Давайте розглянемо все докладніше ?

Як тепер працює інтеграція з РРО?

Тепер прив'язка фіскального пристрою відбувається на рівні не всієї компанії і навіть не локації, а кожної окремої каси, яка є у вас на сторінці "Фінанси > Платежі". Це означає, що тепер ви можете вирішити, для яких кас треба фіскалізовувати платежі, а для яких – ні. А в майбутньому, коли з'являться інтеграції з різними пРРО, ви зможете обрати, який саме з них використовувати для фіскалізації кожної каси.

rro-for-cashbox.png (71 KB)

Якщо до цього оновленя у вашому акаунті вже було ввімкнено інтеграцію з РРО Datecs, то зараз всі ваші каси фіскалізовано. Щоб вимкнути фіскалізацію будь-якої каси, зайдіть в її налаштування та у полі "Фіскальний пристрій" встановіть "Не обрано".

Якщо ви ще не користувалися інтеграцією з Datecs, то перейдіть на сторінку "Налаштування > Центр інтеграцій" та увімкніть її, а потім на сторінці "Фінанси > Платежі" зайдіть у налаштування потрібних кас та у полі "Фіскальний пристрій" оберіть Datecs.

Крім того, ми трохи покращили діалог створення нової каси, завдяки чому ви можете створити касу не тільки для поточної локації, а й для іншої не перемикаючись. Просто оберіть тип "Каса локації" і вкажіть, для якої саме створюєте касу.

cashbox-location.png (53 KB)

Відображення фіскалізованих кас і платежів

Після підключення РРО у каси з'явиться іконка, завдяки якій ви відразу будете розуміти, фіскалізований вона чи ні.

cashbox-with-cash-register-ua.png (30 KB)

Така ж іконка буде відображатися для платежів, за якими було видано фіскальний чек.

fiscaled-payment-ua.png (67 KB)

Повторно роздрукувати чек тепер можна тільки з діалогу перегляду фіскалізований платежу за допомогою кнопки "Друк копії фіскального чека".

Мобільний додаток керівника в App Store

Перша версія мобільного додатка для керівників РемОнлайн з'явилася ще до новорічних свят і була доступна до тестування через TestFlight. Тепер же ми наполегливо рекомендуємо видалити тестову версію, тому що додаток пройшов всі перевірки і вже доступний до завантаження безпосередньо з App Store.

report-ua.png (79 KB)

За цим посиланням ви можете завантажити додаток з App Store та дізнатися про його можливості. Додамо тільки, що при тестуванні були виявлені постійні розриви користувальницької сесії, некоректна робота Face ID і інші помилки в роботі додатка, які ми вже виправили.

Тепер ми працюємо над Android-версією, яка з'явиться вже зовсім скоро. Також ми вже почали роботу над мобільним додатком співробітника, в якому кожен зможе працювати із замовленнями відповідно до налаштованих прав і доступів.

Також були виправлені деякі помилки і незручності в роботі РемОнлайн, зокрема робота фільтрів при експорті товарів зі сторінки "Склад > Залишки", скидання налаштувань звіту "Відгуки клієнтів" після оновлення сторінки.

comments powered by Disqus