2 хвилини

Групові дії в оповіщеннях

Навздогін за попереднім оновленням хочемо розповісти вам про появу ще однієї нової можливості в RemOnline. І як ви вже здогадалися, це групові дії в оповіщеннях.

Тепер на сторінці "Налаштування > Оповіщення" з'явилася можливість відзначити чекбоксами кілька повідомлень і скористатися трьома груповими діями:

  • скопіювати в іншу локацію;
  • змінити шаблон;
  • змінити спосіб надсилання.

скористатися трьома груповими діями

Якщо у вас мережа і ви використовуєте автоматичні оповіщення в RemOnline, то раніше створювати нові однотипні оповіщення доводилося в кожній локації окремо. Тепер же ви можете налаштувати події, шаблони і способи відправки оповіщення в одній локації, а потім просто продублювати його для інших. При чому ви можете копіювати оповіщення одразу з шаблоном або ж для кожної локації вказати свій з існуючих.

копіювати оповіщення одразу з шаблоном

Також якщо ви використовуєте один шаблон оповіщення для кількох подій і вам потрібно замінити його на інший, то більше не треба переналаштовувати кожне оповіщення. Просто виберіть групову дію "Змінити шаблон" і вкажіть новий шаблон для цих повідомлень.

вкажіть новий шаблон для цих повідомлень

Також якщо ви, наприклад, вирішили відправляти оповіщення клієнтам тільки на email або вирішили перевести всі оповіщення для співробітників у Telegram, то за допомогою групової дії можете швидко змінити спосіб надсилання.

швидко змінити спосіб надсилання

Завдяки новим можливостям використовувати автоматичні оповіщення в RemOnline буде ще зручніше. А в Базі знань ви знайдете інструкцію, як правильно використовувати групові дії в оповіщеннях.

comments powered by Disqus