1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення
  4. Групові дії в оповіщеннях

Групові дії в оповіщеннях

bulk-actions-in-notifications.png (25 KB)

Навздогін за попереднім оновленням хочемо розповісти вам про появу ще однієї нової можливості в РемОнлайн. І як ви вже здогадалися, це групові дії в оповіщеннях.

Тепер на сторінці "Налаштування > Оповіщення" з'явилася можливість відзначити чекбоксами кілька повідомлень і скористатися трьома груповими діями:

  • скопіювати в іншу локацію;
  • змінити шаблон;
  • змінити спосіб надсилання.

bulk-actions-for-notifications-ua.png (55 KB)

Якщо у вас мережа і ви використовуєте автоматичні оповіщення в РемОнлайн, то раніше створювати нові однотипні оповіщення доводилося в кожній локації окремо. Тепер же ви можете налаштувати події, шаблони і способи відправки оповіщення в одній локації, а потім просто продублювати його для інших. При чому ви можете копіювати оповіщення одразу з шаблоном або ж для кожної локації вказати свій з існуючих.

copy-notification-to-another-location-ua.png (21 KB)

Також якщо ви використовуєте один шаблон оповіщення для кількох подій і вам потрібно замінити його на інший, то більше не треба переналаштовувати кожне оповіщення. Просто виберіть групову дію "Змінити шаблон" і вкажіть новий шаблон для цих повідомлень.

change-notifications-template-ua.png (11 KB)

Також якщо ви, наприклад, вирішили відправляти оповіщення клієнтам тільки на email або вирішили перевести всі оповіщення для співробітників у Telegram, то за допомогою групової дії можете швидко змінити спосіб надсилання.

change-sending-method-ua.png (13 KB)

Завдяки новим можливостям використовувати автоматичні оповіщення в РемОнлайн буде ще зручніше. А в Базі знань ви знайдете інструкцію, як правильно використовувати групові дії в оповіщеннях.

comments powered by Disqus