5 хвилин

Масове коригування балансів контрагентів, групове переміщення та списання виробів, QR-коди в друкованих документах

Зустрічайте перше літнє оновлення RemOnline. Тепер ви можете:

  • масово скоригувати баланси контрагентів через експорт і імпорт бази;
  • додавати кілька зображень товарам;
  • переміщати та списувати кілька виробів відразу за допомогою групових дій;
  • в мобільному додатку "RemOnline Директор" на Android вибирати день, тиждень або місяць в періоді Звіту.

Давайте розглянемо подробиці оновлення.

Масове коригування балансів контрагентів через імпорт

Якщо ви тільки почали використовувати RemOnline або вели взаєморозрахунки в іншому сервісі, то тепер вам достатньо просто завантажити приклад файлу імпорту, наповнити його актуальними даними та імпортувати в RemOnline.

Якщо ви давно користуєтеся RemOnline і поточні дані по балансах не відповідають дійсності, то для масового коригування вам потрібно експортувати таблицю клієнтів, змінити в ній баланси та імпортувати файл назад.

Для цього вам насамперед знадобиться наявність чотирьох прав в блоці "Клієнти":

  • Може бачити баланс клієнта;
  • Може редагувати баланс клієнта;
  • Може експортувати дані;
  • Може імпортувати дані.

Щоб увімкнути чи вимкнути ці права, відредагуйте ролі на сторінці "Налаштування > Співробітники".

Для кожного контрагента, за яким імпортований баланс не співпадає з поточним, RemOnline автоматично створить коригування, щоб звести значення балансу до зазначеного.
 

Масове коригування балансів
 

Покрокову інструкцію з масового коригування балансів контрагентів читайте тут.

Також тепер, якщо ви включили на сторінці "Клієнти" будь-який фільтр, він спрацює і в експортованому файлі. Тобто ви можете окремо експортувати клієнтів, постачальників, фіз. осіб і юр. осіб.

Кілька зображень для товара

Ще одне покращення, про яке нас давно просили. Тепер кожному товару на складі ви можете додати до 10 зображень. Для цього натисніть на поле зображення, щоб завантажити файли з вашого комп'ютера, або просто перетягніть їх.

 

Кілька зображень для товара
 

Будь-яке зображення можна видалити або зробити обкладинкою товару. Для цього просто наведіть на файл і виберіть потрібну дію.
 

зробити обкладинкою товару
 

Вже зараз ви можете передавати зображення товарів в інші сервіси по API, як описано в цьому методі. Ми ж тепер можемо приступити до нових інтеграцій з маркетплейсами та CMS, для яких наявність декількох зображень у товарів було обов'язковою вимогою.

Також ми вже працюємо над можливістю експортувати зображення в замовленнях, тож в найближчих оновленнях така функція теж з'явиться.

Групове переміщення і списання Виробів

Вироби з'явилися в RemOnline для того, щоб користувачі могли краще контролювати фізичні переміщення замовлень, а не тільки їхню логіку. Адже коли ви переміщаєте пристрій або техніку клієнта в іншу локацію – це і є найголовніша матеріальна цінність, місце розташування якої потрібно відстежувати. І саме на цьому принципі буде будуватися логістика в RemOnline, а на статусах – модель автоматизації бізнес-процесів.

Тому тепер ви можете використовувати групові дії "Списати" і "Перемістити" для більш швидкої та зручної роботи з виробами. Просто відзначте потрібні вироби, натисніть "Ще дії" та виберіть потрібну.

 

Групове переміщення і списання Виробів
 

Дії можуть бути недоступні в разі, коли ви вибрали вироби з різних складів, оскільки як для групового списання або переміщення вони мають знаходитися на одному складі.

Оновлення мобільного додатка "RemOnline Директор" на Android

Відстежувати ключові дані в мобільному додатку керівника на Android стало ще зручніше. Тепер на вкладці "Звіт" в якості періоду можна вибрати не тільки довільний проміжок часу, але й день, тиждень або місяць. А головне – коли ви вибираєте фіксований період, то з'являється можливість гортати звіт за датами за допомогою свайпов. Спробуйте, це ж так зручно.

 
Оновлення мобільного додатка

Тож якщо ви ще не оновили додаток на своєму смартфоні, зробіть це прямо зараз. А якщо ви тільки збираєтесь встановлювати його, то посилання знайдете здесь.

Також вже в найближчі дні стане доступним для завантаження додаток "RemOnline Камера". З його допомогою ви зможете швидко і зручно прикріпляти фото та відео до замовлень зі свого смартфона і, звичайно ж, увімкнути двофакторну автентифікацію для захисту облікового запису. А з часом він стане повноцінним додатком для роботи із замовленнями.

QR-коди в друкованих документах

Це не частина технічного оновлення, але ми допомагаємо автоматизувати бізнес і робити роботу з клієнтами зручнішою та продуктивнішою.

У цієї статті ви знайдете інструкцію, як дати клієнтам можливість перевірити інформацію про замовлення в два дотики за допомогою технології, до якої всі вже так звикли. Там же ви знайдете, як використовувати в шаблонах документів QR-коди з номером телефону, адресою компанії та іншими контактними даними.

Також в майбутньому плануємо додати можливість оплати за допомогою QR-кодів.

 
QR-коди в друкованих документах 

А тепер поговоримо про те, що ще з'явиться в найближчих оновленнях.

Податки. Зараз податки в RemOnline виражені тільки у вигляді чебокса "Платник ПДВ" і змінних для друкованих документів. Але вже в першій версії нових податків у вас з'явиться можливість задати одні податкові ставки на товари та послуги в замовленнях і продажах, а для оприбуткування – інші.

Надалі також з'явиться можливість задавати різні податкові ставки на окремі товари, послуги та їх категорії.

Інтеграції. Ще одна функція, яка вже в роботі – це універсальний шаблон інтеграції з CMS і іншими інтернет-магазинами. Тобто ви зможете зв'язати RemOnline з будь-яким торговим майданчиком, який вам цікавий, і передавати туди будь-яку інформацію з RemOnline.

Вироби. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо допрацьовувати можливості роботи з ними. Незабаром для виробів з'явиться генерація серійних номерів. Це означає, що якщо ви обслуговуєте техніку або пристрої, у яких немає свого унікального серійного номера, то зможете згенерувати його самостійно.

Також в одному з найближчих оновлень з'явиться можливість об'єднати дублікати виробів, які могли з'явитися в процесі переходу на їх використання. І ви зможете друкувати етикетки виробів, щоб промаркувати їх і швидше знаходити за допомогою сканера штрихкодів.

Послуги. Ще одна новинка, яка з'явиться найближчим часом - це категорії послуг. Спочатку ви зможете просто поділити послуги і роботи на категорії, щоб в подальшому мати можливість задати окрему податкову ставку на категорію. А пізніше ви також зможете прив'язувати категорії послуг до виробів, щоб задавати різну вартість послуг для різного устаткування, техніки тощо.

comments powered by Disqus