4 хвилини

Мобільний додаток "RemOnline Камера", генерація серійного номера виробу та інші поліпшення

Новий тиждень – нові можливості. Цього разу оновлення RemOnline складається з:

  • мобільного додатка "RemOnline Камера" на iOS для простого і зручного додавання фото та файлів в замовлення;
  • генерації серійних номерів виробів, що дозволить користуватися ними навіть тим компаніям, для виробів яких не передбачено наявність серійного номера або ж він недоступний;
  • друку етикеток виробів, щоб промаркувати їх і швидше знаходити на складі;
  • пошуку за користувацькими полями виробу, щоб ви могли знаходити виріб за будь-якої інформації, яку зберігайте про нього. 

І тепер, як зазвичай, розглянемо кожну нову можливість більш детально

Мобільний додаток "RemOnline Камера" на iOS

Мобільний додаток для роботи із замовленнями – це давнє бажання як користувачів, так і команди RemOnline. І перший крок на шляху до нього зроблено – представляємо вам додаток "RemOnline Камера", який дозволяє прикріплювати фото і файли до замовлень з вашого смартфона.

Працювати в ньому дуже просто:

1. Заходите в додаток під вашим акаунтом RemOnline.

2. Скануєте QR-код замовлення, який розміщений в його заголовку.
 
Мобільний додаток "RemOnline Камера" на iOS

3. Робите знімки або вибираєте файли з галереї.
 
Робите знімки або вибираєте файли з галереї
Зверніть увагу, що максимально допустимий розмір одного файлу – 5 МБ.

4. Завантажуєте файли в замовлення.
 
Завантажуєте файли в замовлення

Доступ до додатку є у всіх користувачів RemOnline, а незабаром також з'явиться можливість налаштувати двухфакторную аутентифікацію через нього. Тобто кожен користувач зможе посилити безпеку свого облікового запису.

Ми будемо поступово нарощувати можливості додатку, щоб в результаті він стало повноцінним мобільним інструментом для роботи з замовленнями для виїзних та офісних співробітників ваших компаній.

На цій сторінці ви знайдете посилання для завантаження додатку з App Store, а для Android планований термін випуску – кінець липня.

Покращення в роботі з Виробами

Ми неодноразово повторювали, що Вироби потрібні для того, щоб контролювати та керувати переміщеннями майна клієнтів і компанії. І щоб компанії будь-якого бізнес-напряму могли зручно їх використовувати, підготували ряд доробок.

Генерація серійного номера виробу

RemOnline використовують компанії самих різних бізнес-напрямків, де далеко не у всіх виробів є свій серійний номер. При цьому хотілося б відслідковувати історію замовлень і переміщень кожної конкретної одиниці. Тому тепер при створенні виробу ви можете згенерувати для нього унікальний серійний номер.
 
Генерація серійного номера виробу

Згенерувати серійний номер виробу можна як в діалозі створення і редагування виробу, так і при створенні замовлення. Тож ця нова можливість покриває і ті випадки, коли, наприклад, вам приносять в ремонт смартфон, ноутбук або іншу техніку на ремонт, а дізнатися їх серійний номер неможливо.

Читайте інструкцію, як налаштувати шаблон серійного номера.

Друк етикетки виробу

Те, що тепер ви можете як вписати існуючий серійний номер виробу, так і згенерувати його в RemOnline, відкриває ще одну можливість – надрукувати етикетку виробу.
 
Друк етикетки виробу

Маркуйте вироби, які належать вашої компанії, або вироби клієнтів, щоб швидко знаходити їх у RemOnline за допомогою сканера штрихкодів. Для цього скористайтесь інструкціями з налаштування шаблона та друку етикетки виробу.

Пошук за користувацькими полями виробу

Редактор форм дозволяє додати в форму виробу свої користувацькі поля, щоб зафіксувати про нього всю необхідну інформацію. І тепер ви можете знаходити замовлення та вироби за цими полями на сторінках "Замовлення" та "Склад > Вироби". Для цього просто поставте знак "+" на початку пошукового запиту.

Також тепер на сторінці "Склад > Вироби" пошук працює ідентично сторінці "Замовлення". Тобто, крім знака "+", ви можете використовувати знак "-", щоб шукати виріб тільки за його серійним номером, або знак "=", щоб шукати виріб за номером телефону клієнта, якому він належить.

Поиск по пользовательским полям изделия

Також в цьому оновленні виправили ряд помилок і незручностей в роботі RemOnline. А з найближчими оновленнями очікуйте можливість об'єднувати дублікати виробів, появу категорій послуг з можливістю задавати окремі податкові ставки для них і інтеграцію з пРРО Checkbox.

comments powered by Disqus