1 хв

RemOnline Замовлення: підтримка довідників виробів у мобільному застосунку

Для швидкого оформлення замовлень у веб-версії RemOnline існують довідники виробів – ієрархічний каталог груп, брендів, моделей та модифікацій пристроїв, транспортних засобів, обладнання, побутової техніки тощо. Сьогодні ми з радістю повідомляємо, що тепер мобільний застосунок RemOnline Замовлення також підтримує ці довідники.

Це означає, що за наявності наповнених довідників груп, брендів, моделей та модифікацій ви тепер можете створювати в замовленні нові вироби або редагувати наявні просто вибираючи елементи довідника.

Щоб скористатись довідниками для створення нового виробу, в замовленні у переліку виробів натисніть кнопку "+". Далі натисніть на поле "Група" і виберіть значення зі списку, а слідом вкажіть і значення для бренду, моделі та модифікації (за потреби).

mobile-asset-directories-ua.webp (23 KB)

Таким самим чином ви можете й відредагувати наявні вироби. Додайте до замовлення потрібний виріб, відкрийте його та відредагуйте необхідні поля вибираючи значення з довідника виробів.

Окрім підтримки довідників, в цьому оновленні ми також виправили ряд помилок у застосунку як на iOS, так і на Android.

Виправлені помилки для iOS:

  • помилка під час видалення завдання;
  • некоректний порядок збережених фільтрів замовлень;
  • періодичне закриття замовлення під час додавання коментаря;
  • некоректне відображення фотографій, завантажених через застосунок на Android.

Виправлені помилки для Android:

  • пустий перелік завдань після видалення завдання;
  • не клікабельні посилання у Стрічці подій;
  • білий екран після зміни статусу замовлення;
  • періодична відсутність кнопки збереження замовлення.

Також ми підвищили швидкість та стабільність роботи застосунку.

Аби користуватись новою функцією, оновіть ваш застосунок RemOnline Замовлення до останньої версії. Якщо ви досі не встановили його, то переходьте за посиланнями до App Store та Google Play для завантаження.

Якщо у вас є запитання або побажання стосовно роботи застосунку, будь ласка, напишіть їх у коментарях нижче або зверніться до нашої Служби підтримки.

comments powered by Disqus