3 хвилини

Звіт "Всі звернення", зміни у RemOnline СМС

Друзі, без зайвих передмов сьогодні презентуємо вам звіт "Всі звернення". Це перший з чотирьох звітів для продуктивної роботи зі зверненнями, що дозволяє побачити загальну картину:

  • скільки нових звернень було за обраний проміжок часу;
  • які типи звернень переважають;
  • які з них cконвертовано у продажі або замовлення.

Також звіт дає вам змогу експортувати або роздрукувати ці дані.
 
all-leads-report-ua.png (70 KB)
 
Це означає, що в експортованому excel-файлі ви не тільки зможете сортувати або фільтрувати таблицю потрібним вам чином, а ще й, наприклад, швидко дістати контактні дані з тих звернень, що не сконвертувалися. Це допоможе вам проаналізувати ситуацію та підготувати необхідні маркетингові комунікації, аби повернути втрачених потенційних клієнтів і підвищити доходи.

А вже найближчим часом ви отримаєте ще три нових звіти:

  • Конверсія звернень, що дозволятиме як побачити загальну конверсію у відсотках, так і порівняти конверсію у замовлення та продажі за кожним типом звернення;
  • Ефективність співробітників, який допоможе вам швидко визначати, хто з працівників краще конвертує звернення у продажі та замовлення;
  • Неуспішно закриті звернення, з яким вам буде ще легше визначати причини втрати потенційних кліеєнтів та проводити маркетингові кампанії для їх повернення.

Ба більше, ми продовжуємо розробку нового зарплатного модуля, з яким ви зможете налаштувати автоматичний розрахунок заробітної плати співробітникам за кожне створене та успішно сконвертоване звернення. Тож слідкуйте за оновленнями RemOnline, аби не проґавити нові корисні можливості.

А детальніше про роботу зі звітом "Всі звернення" ви завжди можете прочитати у Базі знань.

Зміни у роботі вбудованої інтеграції "RemOnline СМС"

Зверніть увагу, що скоро ми зупинимо підтримку вбудованої інтеграції "RemOnline СМС". Через це ви більше не маєте змогу купувати нові пакети SMS. Проте зараз ви маєте час, аби використати поточний баланс та обрати одну з наявних інтеграцій зі сторонніми SMS-шлюзами.

Так, наприклад, ви можете звернути увагу на нову інтеграцію з TurboSMS, яка дозволяє надсилати повідомлення та автоматичні сповіщення не тільки через SMS, а й Viber, адже цей сервіс є офіційним партнером месенджера.

Про точний час та інші деталі щодо відключення RemOnline СМС ми поінформуємо вас додатково.

Припинення підтримки старого домену API RemOnline

Якщо ви використовуєте прямі або самостійно налаштовані інтеграції RemOnline з іншими сервісами, звертаємо вашу увагу на те, що старий домен api.remonline.ua працюватиме лише до 31 травня.

До цього моменту вам необхідно у налаштуваннях інтеграції замінити цей домен на новий – api.remonline.app. Зауважте, що в посиланнях, що використовуються для інтеграцій, змінюється лише доменне ім’я.

Оновлені посилання для отримання сповіщень з інших сервісів вже у Центрі інтеграцій і в документації API.
 
integrations-turbosms-notifications-ua-1.png (53 KB)
 
Подбайте про коректну роботу ваших інтеграцій заздалегідь. А якщо ви раніше прочитали надіслані нами листи на цю тему та вже все зробили, то ви молодець і вам вже немає про що хвилюватись :)

comments powered by Disqus