Штрихкоди в замовленнях і теги в касі

Штрихкоди в замовленнях і теги в касі

У черговому оновленні РемОнлайн з'явилося відразу два помітних поліпшення - підтримка штрих-кодів в замовленнях і можливість "теггувати" касові операції.

Штрихкод замовлення

Тепер, кожне замовлення має свій власний, унікальний штрихкод. Штрихкод генерується автоматично при створенні нового замовлення. У вікні нового замовлення клікнувши по штрихкоду - відкриється діалог редагування, де можна вказати свій власний код.

Штрихкод замовлення

Для того щоб додати в шаблон приймальній / гарантійній квитанції штрихкод замовлення, використовуйте ключ # ШТРИХ-КОД.

Теги в касових операціях

У касах з'явилася проста і неймовірно корисна можливість – для кожної операції приходу або витрати тепер можна задати один або кілька тегів. Теги відображаються в звіті касових операції, під описом. У цьому звіті, крім тимчасового інтервалу, з'явилася можливість фільтрувати касові операції за тегами.

Припустимо, на протязі місяця ми робили невеликі витрати на потреби офісу - купували канцелярські товари, замовляли їжу, і т. п. До кожної такої видаткової операції був доданий тег "офіс". Тепер, ми можемо вибрати цей тег в фільтрі і побачити всі витратні операції пов'язані з витратами на офіс, а так само зрозуміти, скільки всього за місяць було витрачено.

Теги в касових операціях

Ви можете придумувати які завгодно теги, але ми радимо не зловживати - занадто багато тегів можуть заплутати і ускладнити облік.

Крім того, тепер касові операції приходу і витрати були рознесені по різних стовпцях - "Прихід" і "Витрата". У нижній частині таблиці тепер відображається сума всіх операцій приходу і витрати.

comments powered by Disqus