3 хвилини

Щоденний email-звіт і покращений звіт за зарплатою

У цьому оновленні ми повністю переробили звіт по зарплаті. Тепер він став набагато зручніше. Так само, з'явилася можливість роздрукувати список замовлень. І найголовніше, тепер керівник компанії зможе щодня отримувати імейл зі зведенням за основними показниками компанії.

Щоденний звіт керівника

Ми починаємо працювати над тотальним редізайном системи звітності в РемонтОнлайн.

Перший результат цієї роботи - "Щоденний email звіт для власника компанії". Це операційний звіт і він відповідає на одне просте запитання - "Як пройшов день в моїй компанії?".

Звіт складається з трьох розділів: "Прийнято замовлень", "Виконали робіт" і "Грошовий потік".

Отчет состоит из трех разделов: “Принято заказов”, “выполнили работ” и “Денежный поток”

Зупинимося на кожному розділі докладніше.

  • Прийнято замовлень - показує скільки всього замовлень було прийнято вчора у вашій компанії.
  • Виконали робіт - показує продуктивність ваших виконавців. Сюди потрапляють абсолютно всі роботи додані в замовлення за минулий день. Не важливо який статус у замовлення, не має значення оплачений він чи ні. Головне, що виконавцем була проведена робота / послуга на певну суму. Тепер всі ваші виконавці як на долоні - чітко видно, хто як працює.
  • Грошовий потік - показує оборот грошей в компанії. "Клієнти оплатили" - це сума всіх оплат клієнтів за замовлення і продаж по всіх касах компанії. "Повернули клієнтам" - це сума всіх повернень переплат по замовленням / скасованим продажам.

А які операційні показники ви використовуєте у вашій компанії і хотіли б їх бачити в щоденному звіті?

Друк списку замовлень

Впевнені, ця функція полегшить життя дуже багатьом.

Ми додали в систему новий шаблон документа "Маршрутний лист". Щоб роздрукувати цей документ, в таблиці замовлень виберіть кілька замовлень і в списку групової дії клікніть "Роздрукувати список замовлень", виберіть документ "Маршрутний лист". Сформований документ буде містити таблицю, з інформацією про обрані замовлення.

Мы добавили в систему новый шаблон документа “Маршрутный лист”

Таким чином, тепер в РемонтОнлайн можна друкувати список замовлень!

Зайшовши на сторінку "Налаштування> Шаблони документів" можна змінити шаблон документа "Маршрутний лист" або створити свій власний. У редакторі шаблону можна додавати власні колонки, наприклад додати колонку для друку штрих-коду.

Крім друку маршрутного листа, можна створити шаблон для друку списку замовлень при передачі їх в сторонній сервісний центр, або на початку робочого дня друкувати список замовлень які потрібно зробити для кожного виконавця, застосувань маса!

Можно изменить шаблон документа “Маршрутный лист” или создать свой собственный

Як завжди нагадуємо, якщо вам потрібна допомога в налаштуванні шаблонів документів, наша служба підтримки з радістю допоможе.

Поліпшення звіту за зарплатою

Нас часто критикували за звіт по зарплаті. Два тижні тому ми суттєво поліпшили механізм розрахунку зарплати. Додали нові види нарахувань. Тепер зарплата може вважатися як відсоток від суми роботи, або як фіксована сума для кожної роботи.

Але сам звіт залишався складним для розуміння, громіздким і незручним. Сьогодні ми виправляємо це. Зустрічайте новий, поліпшений звіт по зарплаті.

Встречайте новый, улучшенный отчет по зарплате

Звіт має три рівні деталізації. Чим глибше рівень, тим детальніше інформація.

  • На першому рівні все просто. Ліворуч - прізвище співробітника, праворуч - сума його заробітку. Клікнувши по рядку співробітника, ми потрапляємо на другий рівень.

  • Отчет имеет три уровня детализации
  • На другому рівні показується скільки співробітник заробив на кожному з нарахувань. У співробітника може бути кілька нарахувань. Наприклад, у менеджера-приймальника, може бути включено нарахування за обробку замовлення + за продаж в магазині. Клікнувши на нарахуванні, ми провалюємось на третій рівень.
  • Третій рівень самий деталізований. Тут ми можемо подивитися з чого конкретно складається заробіток співробітника. Тут видно кожну роботу, кожний продаж співробітника.

Зверніть увагу, на третьому рівні, біля кожної суми є знак питання. Клікнувши на нього, відобразиться формула - як саме ця сума була порахована.
На третьем уровне, возле каждой суммы есть знак вопроса

Напишіть нам, як ви вважаєте, у нас вийшло зробити звіт зручніше і простіше?

Що далі?

Зараз ми працюємо над зміною таблиці робіт і запчастин в замовленні. Замість двох таблиць, з'явиться одна, яка буде містити і роботи, і матеріали. У цій таблиці, можна буде вказувати кожній роботі, кожному товару його власне значення гарантії. Так само, на кожну роботу / матеріал можна буде задати своє значення знижки.

comments powered by Disqus