8 хвилин

Підсумки 2020 року та плани на 2021 рік

Як ви знаєте, на просторах інтернету вже давно склалася традиція підбивати підсумки минаючого року та озвучувати свої плани на наступний рік. Ми теж не відмовимо собі в цьому задоволенні і розповімо про 2020 рік для RemOnline, а також поділимося планами на 2021 рік.

Що за підсумками?

Як і для будь-якого SaaS, найважливішим показником для нас є те, що при всіх складнощах цього року кількість користувачів сервісу зросла. І зараз RemOnline щодня використовують 6 560 компаній. Ми постійно працюємо і будемо працювати над тим, щоб сервіс був зручним і корисним як нашим "старожилам", так і новим користувачам.

Іншим досягненням року є те, що ви, наші дорогі користувачі, створили більше 5 000 000 замовлень. Ми дуже цінуємо те, що навіть у важкі часи ви залишаєтеся з нами, і намагаємося допомагати вам подолати будь-які труднощі.

Окремої уваги заслуговує Служба підтримки користувачів RemOnline. Ми віримо, що тільки живе спілкування допоможе не тільки знайти відповідь на кожне індивідуальне питання, а й побудувати взаємовигідні відносини, тому ви спілкуєтеся лише з живими людьми. За цей рік наша команда Служби підтримки успішно опрацювала понад 44 000 звернень. RemOnline не просунувся б так далеко без вашого зворотного зв'язку.

І мабуть найцікавіша для вас частина – це оновлення. За 2020 рік у RemOnline вийшло 18 продуктових оновлень, і це ми не рахуємо всі технічні зміни, які відбуваються "під капотом".

Давайте згадаємо, яких можливості RemOnline з'явилися того року.

Тестування Фінансів і Мобільного додатка керівника

МЩоб користувачам не довелося швидко адаптуватися до змін і міняти процеси, ми вирішили не випускати Баланси та взаєморозрахунки на основному домені перед Новим роком. 

finance-balances-ua.webp (27 KB)

Також ми запустили в тестування перший мобільний додаток на iOS. Це додаток для власників і керівників бізнесу під назвою "РемОлайн Директор". Всі подробиці читайте у цій статті.

Вироби і Склади виробів

Мабуть, одне з найбільш обговорюваних оновлень цього року. Ми впевнені, що якщо ви перейдете на використання Виробів, то зможете належним чином оцінити нові можливості:

  • реєструйте всі девайси, авто, техніку та інше майно клієнтів, які вони здають вам на обслуговування, і знайте їхнє точне місцезнаходження;
  • дивіться історію обслуговування та переміщення кожного виробу;
  • автоматично переміщайте вироби між складами відповідального зберігання за статусами замовлення;
  • автоматизуйте не тільки логічну, але і фізичну сторону замовлень.

Вироби і Склади виробів

А щоб швидше розібратися, як працювати з Виробами, подивіться вебінар на нашому Youtube-каналі.

Звернення

Восени в RemOnline з'явився абсолютно новий функціональний блок, який дозволяє фіксувати звернення і заявки клієнтів, сегментувати їх за типами і створювати різні ланцюжки статусів, щоб описати всі можливі сценарії обробки. Використовуйте новий інструмент, який допоможе менеджерам довести заявку до успішного замовлення або продажу і перетворити потенційного клієнта в постійного.

Звернення

Інтеграція з маркетплейсами

Торгівля на маркетплейсах дозволяє збільшити обсяг продажів і знаходити нових клієнтів, а інтеграція з RemOnline значно спростить цей процес. Вам більше не потрібно контролювати, чи всі заявлені на маркетплейсі товари є в наявності. RemOnline автоматично передаватиме актуальну інформацію про залишки товарів і їх вартості.

Інтеграція з маркетплейсами

Рекламні кампанії

Використання Рекламних кампаній дозволяє керувати бюджетом компанії ефективніше і концентруватися на тих маркетингових каналах, які дійсно приносять користь. Фіксуйте в зверненнях, замовленнях і продажах рекламні кампанії, з яких до вас приходять клієнти. А спеціальний звіт показує конверсію цих каналів, кількість нових клієнтів і прибутковість, що дає зрозуміти, є кампанія ефективною чи це просто злив бюджету.

Рекламні кампанії

Новий редактор товарів і категорій

Новий редактор товарів і категорій в RemOnline дозволяє змінювати порядок категорій просто перетягуючи їх, бачити кількість товарів в категорії, зручніше створювати нові товари. Загалом працювати з товарною номенклатурою стало набагато зручніше.

Новий редактор товарів і категорій

Аналітичний звіт "Аналіз асортименту"

Звіт "Аналіз асортименту" дозволяє зрозуміти, які товари найчастіше використовуються в замовленнях, а які - в продажах, щоб правильно розподілити товари по складах. А аналізуючи маржинальність і коригуючи при цьому ціноутворення, ви зможете отримувати більше доходу з інвестованих в товари грошових коштів. Використовуйте звіт "Аналіз асортименту", щоб вивести роботу з товарами на новий рівень.

Аналітичний звіт "Аналіз асортименту"

Ресурси локації в Планувальнику

Планувальник замовлень з'явився в RemOnline ще влітку 2019 року, але тоді ви могли бачити завантаження і планувати запис тільки по співробітниках компанії. Тепер ви можете завести в RemOnline інші ресурси компанії, наприклад, підйомники в автосервісі або пости в автомийці і планувати завантаження по ним. До того ж робити це можна не тільки на день, але і на тижні вперед. За допомогою Планувальника можна навіть організувати кур'єрську доставку, а 2020 дуже добре продемонстрував нам всім, наскільки це актуально.

Звичайно ж, це далеко не всі оновлення за цей рік, але ми згадали найяскравіші. А коли вже поговорили про минуле, пора обговорити і плани на майбутнє.

Плани RemOnline на 2021 рік

На нас чекає багато роботи, щоб в наступному році ви могли використовувати такі нові функції:

Нарахування зарплатні

Ви зможете не лише автоматично розраховувати зарплату співробітників, але і фіксувати її фактичні виплати. Більше не буде питань, кому і скільки ви заборгували.

Графік роботи співробітників

З появою графіка ви зможете вести запис в Планувальнику і призначати виконавців в замовленнях з урахуванням вихідних співробітників, розраховувати зарплату за виходи.

Графік роботи співробітників

Звіт про прибутки і збитки

Звіт покаже фінансові результати діяльності компанії, щоб ви могли визначити загальну рентабельність бізнесу, рентабельність замовлень і продажів, а також чистий прибуток.

Конструктор звітів

Універсальний конструктор звітів дозволить вам в зручній і наочній формі аналізувати інформацію в замовленнях, продажах і дзвінках.

Конструктор звітів

Стрічка подій у різних документах

Ви зможете відслідковувати історію змін у Зверненнях, Задачах, Продажах, Оприбуткуваннях, Інвентаризації.

Стрічка подій у різних документах

Журнал подій

Абсолютно всі дії ваших співробітників будуть записуватися в одному місці. Ви в будь-який момент зможете перевірити, хто створив, змінив чи видалив будь-який документ.

Логістика і інтеграція з кур'єрськими службами

Ви зможете повністю контролювати фізичні переміщення замовлень і товарів, а також автоматизувати керування доставкою.

Інтеграція з банками

Весь рух грошей з банківського рахунку буде автоматично передаватися в RemOnline. Завдяки чому вам не потрібно буде вручну створювати платежі по замовленнях, а інформація в звіті ДДС буде повністю відповідати банківським записів.

Інтеграція з пРРО

Нехай обов'язкове використання РРО відстрочили, ми хочемо, аби ви були готові до всього. Тож вже в першому кварталі ви зможете підключити пРРО Checkbox, і на цьому ми не плануємо зупинятися.

Віджет Лід-форма на сайт

За допомогою цього віджета ви зможете збирати заявки з ваших сайтів без залучення програмістів і інтеграції з API.

Віджет Лід-форма на сайт

Мобільний додаток співробітника

Кожен співробітник зможе працювати із замовленнями через мобільний додаток згідно його ролі і налаштувань доступу в повній веб-версії RemOnline.

Мобільний додаток співробітника

Як бачите, планів багато, та головне, що користі від них буде ще більше. У 2020 нам вдалося закласти хорошу базу для розвитку нових можливостей RemOnline, яких раніше і зовсім не було. Залишайтеся з нами, щоб не пропустити всі оновлення і продовжувати розвиватися разом!

comments powered by Disqus