Укр
  1. Головна
  2. Блог
  3. Оновлення

Нові модулі інтеграції «1С: Бухгалтерія» і «1С: Управління торгівлею» з РемОнлайн

1C_logo_cover.jpg (196 KB)

З радістю повідомляємо, що відтепер, РемонтОнлайн можна інтегрувати з двома найпопулярнішими версіями 1С: «1С: Бухгалтерія для України» редакція 2.0 и «1С: Управління торгівлею для України» редакція 3.1.

Основним завдання інтеграції двох систем є формування документів «Рахунок покупцеві» в 1С на базі замовлень та рахунків «РемонтОнлайн». Сформовані рахунки покупців є підставою для видаткових накладних, рахунків-фактур, оплати та інших документів 1С.

1c_module1.jpg (180 KB)

Вся робота по формуванню документів проводиться на стороні програми 1С за допомогою спеціально розробленого для цього модуля «РемонтОнлайн». Модуль використовує стандартне API «РемонтОнлайн» і поставляється у відкритих вихідних кодах.

Для того, щоб встановити модуль для вашої 1С дотримуйтесь посилань на інструкції по налаштуванню модуля: для для «1С: Бухгалтерія для України» редакція 2.0  і «1С: Управління торгівлею для України» редакція 3.1

Посилання на ці інструкції, також, ви завжди зможете знайти в нашій Базі Знань:

knowledge_base_ua.jpg (274 KB)

або натиснувши на "Дізнатися як" в Центрі інтеграцій:

ic_ua.jpg (224 KB)

Якщо у вас виникли труднощі з налаштуванням, або є питання чи побажання, напишіть в наш чат підтримки, ми завжди раді допомогти!

comments powered by Disqus