Партнерська програма – як користуватися РемонтОнлайн вигідніше

Партнерська програма – як користуватися РемонтОнлайн вигідніше

Програма для сервісних центрів РемонтОнлайн тепер може бути доступна зі знижкою або навіть безкоштовно! Беріть участь у партнерській програмі, вона вигідна як для вас, так і для запрошених вами компаній.

Вигода для вас:
Ви отримуєте продовження підписки на суму 10% від всіх виплат підписки запрошених вами компаній.
Вигода для запрошених компаній:
Зареєструвавшись по партнерському посиланню, компанія отримує знижку 10% на першу виплату.
Почати брати участь в партнерській програмі дуже просто:
Крок 1
Зайдіть на сторінку "Налаштування> Партнерська програма".
Крок 2
Скопіюйте Ваше персональне партнерське посилання.
Крок 3
Надішліть це посилання всім, кому на вашу думку може бути корисний РемонтОнлайн. Ви можете відправити її електронною поштою, написати з нею пост в соц. мережі або у вашому блозі, розмістити на форумах або у себе на сайті.
Крок 4
РемонтОнлайн зв'яже ваш акаунт з акаунтами тих, хто зареєструвався по вашому посиланню і буде нараховувати вам бонуси, коли хтось, з зареєстрованих купить підписку.
Наприклад, ваш тарифний план Базовий, вартістю 22 $ / місяць. Ви порадили РемонтОнлайн вашим партнерам, в результаті, двоє придбали підписку за тарифом Базовий (22 $ / місяць), ще двоє за тарифом Стандарт (44 $ / місяць) і один за тарифом Бізнес (88 $ / місяць).
В цьому випадку, кожен місяць винагорода складе: 10% від (22 + 22 + 44 + 44 + 88) = 22 $, що дорівнює вартості вашої підписки. Таким чином ви будете безкоштовно користуватися сервісом!

comments powered by Disqus