Чому ми вирішили змінити тарифні плани

За останні два дні команда РемОнлайн прочитала дуже багато відгуків про зміну тарифів. Нам небайдужа ваша реакція, але відповісти на кожен коментар окремо не так просто. Тому ми постаралися дати максимально вичерпні відповіді в цій статті.

РемОнлайн – це складна система, яка складається з багатьох модулів і над якою щодня працюють десятки людей. Наша мета – допомагати підприємцям і управлінцям розвивати та збільшувати прибутковість сервісного бізнесу. З цією метою 1-3-5-7 місяців або навіть років тому ви найняли молодого "співробітника" на ім'я РемОнлайн, який був невід'ємною частиною вашого бізнесу, щодня допомагав вам заробляти більше. Ви могли ніколи про це не замислюватися, але ми завжди були, є і будемо частиною вашої команди: десь адміністратором, десь фінансистом, десь комірником і, звичайно ж, розробником.

Весь цей час "співробітник" розвивався та брав на себе все більше й більше обов'язків, тому було б справедливо переглянути його цінність для компанії. У зв'язку з цим ми змінили підхід до формування вартості РемОнлайн, вважаємо його більш чесним і постараємося пояснити чому.

Чесний, тому що ви платите тільки за те, що дійсно працює і приносить вам дохід в реальному часі – за співробітників і майстерні, які ви використовуєте в РемОнлайн прямо зараз. Якщо у вас є архівні або видалені співробітники / майстерні – за них платити не потрібно. При розрахунку тарифів враховуються тільки ті майстерні і співробітники, які ви дійсно використовуєте.

Наша служба підтримки буде активно допомагати коректно все налаштувати, аби ви не переплачували.

Чесний, тому що поточна дата закінчення передплати не перераховується. Якщо зараз у вашому особистому кабінеті написано, що передплата закінчується в 2021 році, то значить так і буде. А постійні знижки при оплаті на 6 і 12 місяців залишаються.

Чесний, тому що в тарифному плані Міні з'явилася можливість додавати до 5 співробітників, завдяки чому починати і розвивати свій бізнес стало ще простіше.

В усіх інших тарифних планах більше немає жодних обмежень за кількістю співробітників і майстерень – вони стали більш гнучкими.

Додавати та зменшувати кількість співробітників і майстерень можна стільки, скільки потрібно, при цьому ви можете це робити необмежену кількість разів в день. РемОнлайн буде просто показувати вам нову вартість тарифу і перераховувати дні до закінчення передплати.

Подивіться, як це легко:

Якщо раніше в Стандарті у вас була 1 майстерня, 5 співробітників і потрібно було додати 6-го, то доводилося переходити на Бізнес і платити $ 44 за невикористовувані майстерні і співробітників. Тепер же такий набір рахуватиметься як 19 євро за 1 майстерню і 1 співробітника + 15 євро за 5 додаткових співробітників = 34 євро в місяць.

Чесний, тому що тарифні плани тепер відрізняються тільки наборами функцій.

У тарифі Міні є всі базові функції РемОнлайн, які потрібні малому бізнесу, тому з ростом компанії не потрібно буде налаштовувати облік заново.

Тариф Стандарт – це повноцінний робочий інструмент, який покриває щоденні потреби будь-якого сервісного бізнесу.

Тарифи Бізнес і Максимум розроблені для компаній, які використовують інструменти інтенсивніше, активно автоматизують процеси, потребують нових функцій та покращень на порядок частіше і в значно більшому обсязі.

Звертаємо увагу, що всі заявлені в попередній статті оновлення, які ми випустимо до кінця року, будуть доступні починаючи з тарифного плану Стандарт. А така базова функція, як "Баланси та взаєморозрахунки", буде входити навіть в тариф Міні.

Змінювати підходи до формування цін нелегко, рівно як і завойовувати довіру своїх клієнтів. Ми, відкладаючи до останнього, що не вдавалися до цього кроку останні 5 років. І не плануємо подібних кроків в досяжному майбутньому.

На цьому з поясненнями закінчуємо і сподіваємося, що нам вдалося відповісти хоча б на основну частину питань.І наостанок хороші новини ?

Рік тому ми проводили акцію, з якою ви могли оплатити 3 місяці користування РемОнлайн, а 4-й отримати в подарунок. Того разу ми отримали багато хороших відгуків, та ще було одне зауваження: чому обмеження у 3 місяці?

Ми хотіли розповісти вам про це 1 серпня, але хіба зараз не найкращий привід ?!

З 1 серпня, в день початку дії нових тарифних планів, ви зможете:

  • при оформленні передплати на 3 місяці отримати 1 місяць в подарунок;
  • при оформленні передплати на 6 місяців – 2 місяці в подарунок;
  • при оплаті 12 місяців – 4 місяці в подарунок.

Детальніше про це розповімо трохи пізніше.

Ми дякуємо всім нашим клієнтам за співпрацю і готові далі розвиватися разом з вами.

comments powered by Disqus