Укр
  1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення
  4. Оновлення РемонтОнлайн: прибуток по рекламному каналу і скорочення посилань

Оновлення РемонтОнлайн: прибуток по рекламному каналу і скорочення посилань

У свіжому оновленні: додали можливість бачити чистий прибуток по рекламним джерелам, реалізували автоскорочення URL в СМС оповіщеннях, з'явився універсальний роздільник дробових чисел.

Чистий прибуток в звіті “Звідки дізнаються про нас клієнти”

Нарешті в звіті “Звідки дізнаються про нас клієнти” з'явився найбажаніший і корисний тип розрахунку “Прибуток”. Тепер ви завжди будете знати про ваше повернення від інвестицій в той чи інший рекламний канал. Один простий графік покаже вам, скільки грошей ви заробляєте за кожним типом реклами.

У файл експорту звіту “Прибуток на замовлення” додана колонка “Джерело клієнта”

Для більш тонкої аналітики про джерела прибутку ми додали колонку “Джерело клієнта” в Excel файл експорту звіту “Прибуток на замовлення”. Тепер, вивантаживши в Excel звіт “Прибуток на замовлення” можна відфільтрувати значення по будь-якому стовпцю і порахувати, наприклад “прибуток”, по відфільтрованим даними.

Скорочення посилань при відправці СМС

На численні прохання ми додали функцію скорочення всіх посилань, які генеруються РемонтОнлайн. Наприклад, посилання на форму з оцінкою сервіс центру тепер має скорочений вигляд і займає всього 20 символів. Таке скорочення посилань допоможе вам зробити ваші СМС повідомлення коротше, а значить, трохи заощадити на вартості СМС.

Якщо ви ще не використовуєте вбудовану систему оцінки роботи сервісного центру ця стаття для вас: https://remonline.ru/blog/post/clients-feedback-update

Підтримка як точки так і коми як роздільник дробових чисел

Так, це всіх сильно дратувало, нас теж ????

Тепер при вказівці ціни і кількості в діалогах Замовлення, Продажі, Оприбуткування та ін. Ви можете як роздільник цілої та дробової частини використовувати як точку, так і кому. Просто і зручно.

Колонка “Орієнт. ціна ” в таблиці замовлень

У таблицю замовлень додали підтримку нової колонки “Орієнтовна ціна”.Колонка за замовчуванням вимкнена, включити її можна просто зазначивши в налаштуваннях таблиці.

Що далі?

Ми майже закінчили роботу над абсолютно новою функцією – “Менеджер завдань”, яка перетворить РемонтОнлайн в інструмент делегування і контролю робочих завдань. Так само, тривають роботи по переробці Складу.

comments powered by Disqus