Оновлення РемонтОнлайн: прибуток по рекламному каналу і скорочення посилань

У свіжому оновленні: додали можливість бачити чистий прибуток по рекламним джерелам, реалізували автоскорочення URL в СМС оповіщеннях, з'явився універсальний роздільник дробових чисел.

Чистий прибуток в звіті “Звідки дізнаються про нас клієнти”

Оновлення РемонтОнлайн: прибуток по рекламному каналу і скорочення посилань

Нарешті в звіті “Звідки дізнаються про нас клієнти” з'явився найбажаніший і корисний тип розрахунку “Прибуток”. Тепер ви завжди будете знати про ваше повернення від інвестицій в той чи інший рекламний канал. Один простий графік покаже вам, скільки грошей ви заробляєте за кожним типом реклами.

У файл експорту звіту “Прибуток на замовлення” додана колонка “Джерело клієнта”

У файл експорту звіту “Прибуток на замовлення” додана колонка “Джерело клієнта”

Для більш тонкої аналітики про джерела прибутку ми додали колонку “Джерело клієнта” в Excel файл експорту звіту “Прибуток на замовлення”. Тепер, вивантаживши в Excel звіт “Прибуток на замовлення” можна відфільтрувати значення по будь-якому стовпцю і порахувати, наприклад “прибуток”, по відфільтрованим даними.

Скорочення посилань при відправці СМС

Скорочення посилань при відправці СМС

На численні прохання ми додали функцію скорочення всіх посилань, які генеруються РемонтОнлайн. Наприклад, посилання на форму з оцінкою сервіс центру тепер має скорочений вигляд і займає всього 20 символів. Таке скорочення посилань допоможе вам зробити ваші СМС повідомлення коротше, а значить, трохи заощадити на вартості СМС.

Якщо ви ще не використовуєте вбудовану систему оцінки роботи сервісного центру ця стаття для вас: https://remonline.ru/blog/post/clients-feedback-update

Підтримка як точки так і коми як роздільник дробових чисел

Так, це всіх сильно дратувало, нас теж ????

Тепер при вказівці ціни і кількості в діалогах Замовлення, Продажі, Оприбуткування та ін. Ви можете як роздільник цілої та дробової частини використовувати як точку, так і кому. Просто і зручно.

Колонка “Орієнт. ціна ” в таблиці замовлень

Колонка “Орієнт. ціна ” в таблиці замовлень

У таблицю замовлень додали підтримку нової колонки “Орієнтовна ціна”.Колонка за замовчуванням вимкнена, включити її можна просто зазначивши в налаштуваннях таблиці.

Що далі?

Ми майже закінчили роботу над абсолютно новою функцією – “Менеджер завдань”, яка перетворить РемонтОнлайн в інструмент делегування і контролю робочих завдань. Так само, тривають роботи по переробці Складу.

comments powered by Disqus