Нові можливості РемОнлайн в жовтні

Нові можливості РемОнлайн в жовтні

Сьогодні ми випустили чергове оновлення РемОнлайн, в якому поліпшили звіти і додали новий тип сповіщання.

Поліпшення складських звітів

Тепер всі операції по складах можна фільтрувати за часом. Так само, тепер абсолютно для всіх складських операцій відображається сума товарів які брали участь в операції, а також, загальна сума всіх операцій відображених в таблиці.

Наприклад, зайшовши на сторінку "Магазин" і вибравши часовий інтервал "З початку місяця", можна побачити всі продажі в цьому місяці, а так само загальну суму всіх продажів.

Аналогічно, зайшовши на сторінку "Склад > Оприбуткування" і вибравши часовий інтервал "За минулий місяць", можна побачити всі операції оприбуткування в минулому місяці, а так само загальну суму, на яку було оприбутковано товарів.

Так само, була виправлена ​​помилка, при переміщенні товарів між складами, вони переміщалися по ціні 0. Тепер ціна переміщених товарів зберігається коректною.

Звіти "Звіти > Звіти за складом > Списання зі складу" так само був поліпшений. Тепер він відображає не тільки кількість списаних товарів, але і вартість списаних товарів. Таким чином, тепер ви можете бачити, на яку суму було списано товарів / запчастин за обраний період часу.

Додаткові колонки в експорті звітів по замовленнях

Ми додали такі колонки в файл експорту звітів по замовленнях:

  • "Виконані роботи";
  • "Встановлені запчастини";
  • "Замітки виконавця";
  • "Вердикт / рекомендації клієнту".

Новий тип оповіщення "Замовлення переміщений"

Ми додали новий тип оповіщення - " Переміщене Замовлення ". Тепер, зайшовши на сторінку "Налаштування> Сповіщання", ви можете налаштувати оповіщення для менеджерів і виконавців про те, що замовлення було переміщено в іншу майстерню.

API вже зовсім близько

Ми запускаємо закрите тестування API РемОнлайн. Якщо у вашій компанії є IT фахівці і вам цікаво взяти участь в закритому тестуванні API РемОнлайн - напишіть на [email protected] і ми надамо вам документацію.

.

comments powered by Disqus