Контроль термінів, імпорт цін на товари, друк операцій за складом

Контроль термінів, імпорт цін на товари, друк операцій за складом


Листопад виявився для нас настільки продуктивним, що ми випустили ще одне помітне оновлення, про який варто написати.

Контроль терміну виконання замовлення

Як ви напевно знаєте, при створенні нового замовлення йому можна задати дату "Буде готовий". Ця дата - орієнтир як для клієнта, так і для виконуючого замовлення. Порушуючи терміни, ви викликаєте негатив у клієнта і шкодите своєї репутації.
Тому щоб було простіше розуміти, за якими замовленнями "горять терміни", ми додали до таблиці замовлень нову колонку - "Крайній термін". У цій колонці відображається, скільки днів / годин залишилося до настання дати "Буде готовий".
У разі, якщо крайній термін досягнуто, замовлення стає простроченим і позначається відповідним значком. Клікнувши на бейдж "Прострочені", ви побачите всі прострочені замовлення. Ви можете впорядкувати замовлення за величиною прострочення, клікнувши на заголовок колонки "Крайній термін".
Поділіться з нами в коментарях, як ви боретеся з простроченими замовленнями?

як ви боретеся з простроченими замовленнями

Імпорт товарів на склад з цінами

Нас давно просили реалізувати можливість імпортувати товари з роздрібними цінами. Сьогодні нарешті ми зробили це. Тепер, додавши колонку з назвою ціни в Excel файл, ви можете імпортувати товари на склад відразу разом з цінами. 

Імпорт товарів на склад з цінами

Друк операцій Оприбуткування, Списання, Переміщення товарів

Тепер будь-яку складську операцію (Оприбуткування, Списання, Переміщення) можна роздрукувати. Для цього розкрийте операцію, яку ви хочете роздрукувати, і натисніть "Друк акту".

Друк операцій Оприбуткування, Списання, Переміщення товарів

Звіт за виконавцями "Готові + Закриті"

Ми додали новий спосіб розрахунку звіту за виконавцями. Тепер звіт може бути побудований трьома різними способами: за готовими замовленнями, за закритими замовленнями і за готовими + закритим замовленнями.

Звіт за виконавцями "Готові + Закриті"

Округлення ціни при продажу

З'явилася можливість налаштувати автоматичне округлення суми оплати при продажу / оплаті замовлення. Для того, щоб включити автоматичне округлення суми до сплати, зайдіть на сторінку "Налаштування > Ціни" і виберіть варіант "округлення ціни при продажу".

Округлення ціни при продажу

comments powered by Disqus