Працюйте оSMSленно і економічно: ми додали інтеграцію з зовнішніми сервісами розсилки повідомлень

sms-message-received1.jpg (122 KB)

Повідомляти клієнта про стадії робіт на замовлення - важлива функція для будь-якої сервісної компанії. Тому "РемонтОнлайн" завжди забезпечував майстерням можливість розсилати SMS-оповіщення. Всі SMS відправляються через вбудований в “РемонтОнлайн” шлюз. А плата за відправлені повідомлення списується з балансу аккаунта. Це просто і надійно, проте не дуже економічно.

Багато користувачів просили нас додати можливість підключення зовнішніх SMS-шлюзів. І ми з задоволенням виконали ваші побажання. Сьогодні в “Центрі інтеграції” з'явилася підтримка трьох зовнішніх сервісів SMS-розсилок.

SMS-Центр

int-smscru444.jpg (182 KB)

Надійний SMS-шлюз, заточений під бізнес-клієнтів. Підтримує текстове ім'я відправника (так зване альфа-ім'я). Ви зможете замінити їм цифри телефонного номера, щоб відразу зорієнтувати клієнта.

Підключення інтеграції з даними шлюзом не займе багато часу. Створіть аккаунт на smsc.ua і виконайте три прості кроки, зазначені в вікні налаштування.

Bytehand

int-bytehand.jpg (205 KB)

За довгі роки співпраці з цим шлюзом ми переконалися в його надійності. Тому сміливо рекомендуємо Bytehand і вам. Його підключення аналогічно двом попереднім. Створіть аккаунт. Потім пройдіть три простих кроки, зазначених у вікні налаштування.

comments powered by Disqus