Оновлення програми для сервісних центрів (07.07.2013)

Программа для учета продаж товаров и услуг, сервис для ведения учета розничного магазина: скачать, подключить, — «РемонтОнлайн»

Раді представити вам липневе оновлення хмарної програми для управління сервісними центрами і ремонтними майстернями «РемонтОнлайн»:

Віджет

Встановіть віджет РемонтОнлайн у себе на сайті і ваші клієнти зможуть дізнаватися статус своїх замовлень просто ввівши свій номер телефону. Інструкції по установці віджета ви знайдете в розділі "Налаштування > Віджет".

Експорт даних про замовлення в Excel-файли

Тепер дані звітів за замовленнями ("Прийняте обладнання", "Видані обладнання" і "Обладнання в наявності") можна вивантажити в CSV файл.

Видалення замовлень

На численні прохання тепер замовлення можна видаляти. Для того, щоб співробітник міг видаляти замовлення, необхідно встановити відповідний чекбокс у списку прав співробітника ("Налаштування > Майстерні і співробітники").

Тепер можна видане замовлення перевести назад в ремонт

Для того, щоб співробітник міг встановити статус "В ремонті" виданим замовлення, необхідно встановити відповідний чекбокс в списку прав співробітника ("Налаштування > Майстерні і співробітники").

comments powered by Disqus