Оновлення системи (5 серпня 2014 p.)

Оновлення системи (5 серпня 2014 p.)

У цьому оновленні, у замовлення з'явилася нове властивість - "Тип замовлення". Крім того, був вдосконалений конструктор форми замовлення.
Тепер, при створенні нового замовлення, ви можете вказати його тип. Значення для поля "Тип замовлення" беруться з довідника типів замовлення. Довідник знаходиться на сторінці "Майстерня > Довідники" (https://remonline.ru/app#!/settings/book). За замовчуванням, ми додали 2 типу замовлень - "Платний" і "За гарантії", але ви можете додати будь-яку кількість типів в довідник на свій розсуд.

вдосконалений конструктор форми замовлення

Зміни так само торкнулися конструктора форми. Тепер з'явилася можливість створювати призначені для користувача поля типу "Список" і "Чекбокс". Вибравши тип поля "Список" і задавши значення через кому - у формі замовлення з'явиться список, що випадає з введеними значеннями.
Наприклад, створивши поле типу "Список" з заголовком "Джерело" і значеннями "Інтернет, Зовнішня реклама, За рекомендацією" - в формі замовлення з'явиться список, що випадає з перерахованими значеннями.

список з перерахованими значеннями
Крім того, тепер будь-яке поле можна приховати для певних типів замовлення. У кожного поля в конструкторі форми є властивість "Типи замовлення" - це таблиця з типами замовлення, знімаючи галочки в котрому, ви приховуєте це поле для замовлень цього типу.

таблиця з типами замовлення

Наприклад, створимо текстове поле "Номер гарантійного талона виробника" і в таблиці типів замовлень залишимо галочку тільки навпроти типу "За гарантії". Тепер це поле буде відображатися в формі нового замовлення тільки якщо замовлення є гарантійним.
І нарешті остання зміна - тепер замовлення які знаходяться в статусі "Закрито" неможливо перевести в роботу. Замість цього, ми пропонуємо створювати замовлення на його основі. Наприклад, у нас є замовлення №130 типу "Платний", але з якоїсь причини клієнт повернувся і потрібно зробити гарантійні роботи по цьому замовленню. У цьому випадку, ми відкриваємо це замовлення, клікнувши по лівій частині кнопки "Зберегти" вибираємо "По гарантії" - відкриється стандартна форма нового замовлення, після створення якого, створиться замовлення з номером №130 / 1.

створювати замовлення на його основі


Приставка в номері замовлення "/ 1" позначає, що фізично, це один і той же пристрій, але новий етап ходу робіт над замовленням.
Приставка в номері замовлення

comments powered by Disqus