Укр
  1. Головна
  2. Блог
  3. Оновлення

Оновлення складського обліку в РемонтОнлайн

Складський облік - одна з найскладніших і в той же час корисних можливостей РемонтОнлайн. Сьогодні ми випустили велике оновлення, яке стосується роботи зі складами.
Тепер можна створювати кілька складів в майстерні і вести облік в сервісному центрі. Це буде особливо корисним тим компаніям, у кого крім ремонтної майстерні є ще магазин. Наприклад, тепер у майстерні можна створити два склади, які будуть називатися, наприклад "Склад СЦ" і "Вітрина".

Іншим прикладом, коли кілька складів в майстерні можуть бути корисні - це склад виконавця. Наприклад, для кращого контролю місцезнаходження товарів / запчастин ми можемо створити склад "Іванов І.". При видачі запчастини інженеру Іванову І., ми будемо переміщати товар з основного складу, на склад "Іванов І.". Тепер ви завжди будете знати, скільки і які товари знаходяться у виконавця.
Крім того, з'явилася можливість створювати глобальні склади. Глобальний склад - це склад, який видно в усіх майстерень. Прикладом такого складу може бути співробітник, який не прив'язаний ні до однієї майстерні, а працює на виїзді.
Тепер, на сторінці "Склад> Залишки", знаходиться список, що випадає зі складів поточний майстерні. Тут же, можна створити новий склад, або відредагувати обраний.


Двічі клікнувши на товар - відкриється діалог з інформацією про товар, в тому числі і таблиця всіх партій товару в розбивці по складах. Таким чином, тепер ви точно будете знати, де і скільки знаходиться вашого товару.

Останнім часом, користувачі часто скаржилися на те, що неможливо було роздрукувати товарний чек для незакритого замовлення. З радістю повідомляємо - ми виправили це! Тепер товарний чек на замовлення можна роздрукувати в будь-якому статусі.

comments powered by Disqus