Укр
  1. Головна
  2. Блог
  3. Оновлення

Оновлення програми для сервісних центрів (26.05.2013)

Программа для ведения бизнеса, облачный сервис для ведения финансового и управленческого учётов: скачать, подключить, — «РемонтОнлайн»

З останніми оновленнями облік в сервісному центрі стане ще простіше! Цього разу змін багато. Найголовніша і очікувана новина - нарешті РемонтОнлайн може відправляти SMS-повідомлення! Також, з очікуваного функціоналу варто відзначити можливість редагувати таблиці "Виконані роботи" і "Встановлені запчастини" в замовленні.

Повний список змін в програмі для сервісних центрів і ремонтних майстерень «РемонтОнлайн»:

Відправлення SMS-повідомлень

Тепер ви можете відправити клієнтові SMS-повідомлення про готовність замовлення. Надіслати повідомлення можна як вручну, так і в автоматичному режимі (якщо включена відповідна опція в налаштуваннях).

Редагування виконаних робіт / встановлених запчастин в замовленні

Тепер можна редагувати і видаляти виконані роботи та встановлені запчастини в замовленні. При видаленні запчастини, яка була обрана зі складу, буде здійснено повернення цієї запчастини на склад.

Можливість вибирати співробітників зі списку

В налаштуваннях співробітника ( "Налаштування> Майстерні та працівники> Співробітники") з'явилася опція "Може вибирати співробітника зі списку". Якщо вона обрана, то співробітник може вибирати будь-якого іншого співробітника зі списку в формі замовлення.

Будьте уважні: активуйте цю опцію тільки для співробітників, яким ви довіряєте.

Друк товарних чеків

Товарний чек автоматично друкується при продажу з магазину. Відредагувати шаблон товарного чека можна в розділі "Налаштування> Шаблони документів", вибравши знизу тип документа - "Товарний чек".

Більше інформації за операціями на складі

Тепер кожен рядок в таблиці операцій на складі ( "Склад> Операції") можна розгорнути і побачити, які саме товари / запчастини брали участь в цій операції.

Значення за замовчуванням для "Гарантія" і "Буде готовий через"

Тепер в налаштуваннях можна задати значення за замовчуванням для терміну гарантії і для поля "Буде готовий".

Сортування таблиці замовлень

Щоб відсортувати таблицю замовлень за допомогою одного з стовпців, клікніть на заголовок стовпчика.

Підтримка пристроїв із сенсорними екранами

Відкривши РемонтОнлайн на сенсорному пристрої, в таблиці замовлень з'явиться спеціальна іконка, натиснувши на яку відкриється діалог замовлення.

comments powered by Disqus