1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення
  4. Оновлення системи (20 вересня 2014 р.)

Оновлення системи (20 вересня 2014 р.)

Оновлення системи (20 вересня 2014 р.)

Вітаю!

На дворі осінь, період відпусток підійшов до кінця. Сподіваюся ви добре відпочили, набралися сил і готові до нових звершень.
Команда РемонтОнлайн час даремно не втрачала. Сьогодні, ми випустили довгоочікуване оновлення - це лише перше з серії оновлень, що стосуються поліпшення Складу і Магазину.

Оприбуткування товарів з Excel/CSV файлах

Ми зробили це! Тепер ви будете витрачати набагато менше часу на оприбуткування товарів. 

Оприбуткування товарів з Excel/CSV файлах

Для того, щоб оприбуткувати товари з Excel / CSV файлу:

  1. Створіть нове оприбуткування.
  2. У діалозі оприбуткування, над таблицею оприбуткованих товарів натисніть "Завантажити з файлу".
  3. Вкажіть шлях до файлу з даними і натисніть "Оприбуткувати".
  4. Тепер оприбуткувати товари просто, як раз, два, три!

Глобальні націнки

Раніше, для кожної майстерні необхідно було вказувати свій набір націнок. У цьому було не дуже багато сенсу, адже як правило, одні і ті ж націнки використовуються у всій компанії для всіх майстерень.
Ми виправили це - таблиця націнок перенесена зі сторінки "Майстерня" на сторінку "Моя компанія". Тепер все націнки загальні для всіх майстерень.

Глобальні категорії товарів

Так само як і з націнками, тепер категорії товарів на складі загальні для всіх складів. Створивши категорію в складі однієї майстерні - вона буде відображатися у всіх інших складах.

Імпорт клієнтів, імпорт / експорт прейскуранта послуг

Ми не зупинилися на імпорті товарів, за таким же принципом тепер ви можете завантажувати в РемонтОнлайн інформацію про ваших клієнтів, а так само прейскурант послуг.

Імпорт клієнтів, імпорт / експорт прейскуранта послуг

Скасування операції оприбуткування

Нас часто запитують - "Як скасувати помилкову операцію на складі?". Виправляємося - тепер операцію оприбуткування можна видалити (скасувати). Для того, щоб скасувати оприбуткування - натисніть "Х" в таблиці оприбуткування.

Скасування операції оприбуткування

Нове право - "Може вибирати товари зі складу"

Деякі керівники, не хочуть щоб їх співробітники мали доступ до інформації про залишки на складі. Для таких співробітників вони відключали право заходити на сторінку "Склад" і "Магазин". Але такий співробітник все одно міг переглянути залишки товарів на складі, натиснувши "Вибрати зі складу" в діалозі замовлення.

Тому, ми додали нове право "Може вибирати товари зі складу". Відключивши співробітнику це право в налаштуваннях ролей  (https://remonline.ru/app#!/settings/employee), він не зможе вибирати товари / запчастини зі складу з діалогу замовлення.

Ми тільки на початку шляху до ідеального Складу. У наступних оновленнях з'явиться підтримка декількох складів і кас в майстерні, а також штрих-коди товарів, можливість вивантажити список товарів як прайс-лист і багато інших дрібних поліпшень.

Гарного дня та успіхів у роботі!

comments powered by Disqus