Оновлення системи (20 жовтня 2013 p.)

Оновлення системи (20 жовтня 2013 p.)

Привіт, шановні користувачі РемонтОнлайн! Програма для сервісного центру: нові можливості, які стали доступні з останнім оновленням сервісу.

Гнучке налаштування прав співробітників - створення ролей

Як ви знаєте, раніше було всього 2 типу (ролі) працівників: "Повний доступ" і "Інженер". Залежно від обраної ролі, співробітник мав повний доступ до всіх функцій програми, або мав доступ з обмеженнями.

Тепер ви можете детально вказати, до яких функцій і розділів має доступ той чи інший співробітник. Кожному співробітнику призначається роль. Роль - це набір прав які є у співробітника.

Потрібно щоб інженер міг оприбуткувати запчастини але при цьому не мав доступу до каси? Немає проблем! Просто створіть відповідну роль і призначте її вашому співробітнику.

Створити нову роль або змінити існуючу можна в редакторі ролей, який ви знайдете на сторінці "Налаштування> Майстерні і співробітники".

Переміщення замовлень між майстернями

У формі замовлення з'явилася кнопка "Перемістити", натиснувши на яку, ви побачите список майстерень доступних для переміщення замовлення.

Для того, щоб переміщені замовлення не плуталися з замовленнями поточної майстерні, номер замовлення отримав буквений префікс, унікальний для кожної майстерні.

Змінити (або видалити) префікс, ви можете на сторінці "Налаштування> Майстерні і співробітники" в таблиці майстерень.

З'явилася можливість змінити зовнішній вигляд віджету

Для того, щоб змінити зовнішній вигляд віджету РемонтОнлайн, будь ласка, звертайтесь до менеджера служби підтримки: [email protected]

comments powered by Disqus