1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення
  4. Оновлення системи (20 жовтня 2013 p.)

Оновлення системи (20 жовтня 2013 p.)

Оновлення системи (20 жовтня 2013 p.)

Привіт, шановні користувачі РемонтОнлайн! Програма для сервісного центру: нові можливості, які стали доступні з останнім оновленням сервісу.

Гнучке налаштування прав співробітників - створення ролей

Як ви знаєте, раніше було всього 2 типу (ролі) працівників: "Повний доступ" і "Інженер". Залежно від обраної ролі, співробітник мав повний доступ до всіх функцій програми, або мав доступ з обмеженнями.

Тепер ви можете детально вказати, до яких функцій і розділів має доступ той чи інший співробітник. Кожному співробітнику призначається роль. Роль - це набір прав які є у співробітника.

Потрібно щоб інженер міг оприбуткувати запчастини але при цьому не мав доступу до каси? Немає проблем! Просто створіть відповідну роль і призначте її вашому співробітнику.

Створити нову роль або змінити існуючу можна в редакторі ролей, який ви знайдете на сторінці "Налаштування> Майстерні і співробітники".

Переміщення замовлень між майстернями

У формі замовлення з'явилася кнопка "Перемістити", натиснувши на яку, ви побачите список майстерень доступних для переміщення замовлення.

Для того, щоб переміщені замовлення не плуталися з замовленнями поточної майстерні, номер замовлення отримав буквений префікс, унікальний для кожної майстерні.

Змінити (або видалити) префікс, ви можете на сторінці "Налаштування> Майстерні і співробітники" в таблиці майстерень.

З'явилася можливість змінити зовнішній вигляд віджету

Для того, щоб змінити зовнішній вигляд віджету РемонтОнлайн, будь ласка, звертайтесь до менеджера служби підтримки: [email protected]

comments powered by Disqus