1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення
  4. Оновлення системи (16 жовтня 2014 р.)

Оновлення системи (16 жовтня 2014 р.)

Оновлення системи (16 жовтня 2014 р.)

Ми продовжуємо працювати над поліпшенням складу, робота кипить, скоро буде видно результати. А поки, ми вирішили реалізувати деякі поліпшення, які трохи спростять життя і зроблять роботу з РемонтОнлайн приємнішою.

Нові типи прав в налаштуваннях ролей

Додано право "Замовлення> Може відправляти SMS". Якщо це право відключено, кнопка "Відправити SMS" у вікні замовлення буде прихована для співробітника.

Додано право "Фінанси> Може задавати знижку і редагувати ціни". Якщо це право відключено, співробітник не зможе змінювати ціну і задавати знижку при продажу товару або закритті замовлення.

Пийняти ще від цього клієнта

Багато клієнтів скаржилися: "Я приймаю кілька замовлень від одного клієнта і мені щоразу доводиться забивати інформацію про нього, зробіть що-небудь!".

Тепер, при створенні замовлення, натиснувши "Прийняти ще від цього клієнта" - створиться нове замовлення і відкриється діалог нового замовлення з уже заповненою інформацією про клієнта.

діалог нового замовлення

Експорт звіту про рух грошових коштів

На сторінках "Фінанси" і "Фінанси> Фінансові звіти> Рух грошових коштів" з'явилася кнопка "Експорт", натиснувши яку, ви зможете вивантажити звіт про рух грошей по касі в Excel файл.

вивантажити звіт про рух грошей по касі в Excel файл

Колонка "Буде готовий" в таблиці замовлень

В таблице заказов добавлена колонка "Будет готов", отображающая ориентировочную дату готовности заказа.

У таблиці замовлень додано колонку "Буде готовий", що відображає орієнтовну дату готовності замовлення.

Минулого тижня, наша компанія успішно взяла участь в конференції IDCEE 2014.

Це були два дуже насичених дня, наповнених спілкуванням і новими знайомствами. Наш технічний директор героїчно витримав випробування розпитуваннями відвідувачів які постійно підходили до нашого стенду. Сподіваємося в наступному році провести ще одну зустріч з новими друзями, яких ми придбали, завдяки конференції.

PS: технічний директор передає всім привіт!

технічний директор передає всім привіт

comments powered by Disqus