Оновлення системи (16 жовтня 2014 р.)

Оновлення системи (16 жовтня 2014 р.)

Ми продовжуємо працювати над поліпшенням складу, робота кипить, скоро буде видно результати. А поки, ми вирішили реалізувати деякі поліпшення, які трохи спростять життя і зроблять роботу з РемонтОнлайн приємнішою.

Нові типи прав в налаштуваннях ролей

Додано право "Замовлення> Може відправляти SMS". Якщо це право відключено, кнопка "Відправити SMS" у вікні замовлення буде прихована для співробітника.

Додано право "Фінанси> Може задавати знижку і редагувати ціни". Якщо це право відключено, співробітник не зможе змінювати ціну і задавати знижку при продажу товару або закритті замовлення.

Пийняти ще від цього клієнта

Багато клієнтів скаржилися: "Я приймаю кілька замовлень від одного клієнта і мені щоразу доводиться забивати інформацію про нього, зробіть що-небудь!".

Тепер, при створенні замовлення, натиснувши "Прийняти ще від цього клієнта" - створиться нове замовлення і відкриється діалог нового замовлення з уже заповненою інформацією про клієнта.

діалог нового замовлення

Експорт звіту про рух грошових коштів

На сторінках "Фінанси" і "Фінанси> Фінансові звіти> Рух грошових коштів" з'явилася кнопка "Експорт", натиснувши яку, ви зможете вивантажити звіт про рух грошей по касі в Excel файл.

вивантажити звіт про рух грошей по касі в Excel файл

Колонка "Буде готовий" в таблиці замовлень

В таблице заказов добавлена колонка "Будет готов", отображающая ориентировочную дату готовности заказа.

У таблиці замовлень додано колонку "Буде готовий", що відображає орієнтовну дату готовності замовлення.

Минулого тижня, наша компанія успішно взяла участь в конференції IDCEE 2014.

Це були два дуже насичених дня, наповнених спілкуванням і новими знайомствами. Наш технічний директор героїчно витримав випробування розпитуваннями відвідувачів які постійно підходили до нашого стенду. Сподіваємося в наступному році провести ще одну зустріч з новими друзями, яких ми придбали, завдяки конференції.

PS: технічний директор передає всім привіт!

технічний директор передає всім привіт

comments powered by Disqus