Оновлення програми для ремонтних майстерень (16.06.2013)

Программа для ведения учета расходов и доходов бизнеса, предприятия; онлайн-сервис для автоматизации финансового учета; — «РемонтОнлайн»

На дворі перші по-справжньому спекотні дні, а у нас чергове оновлення.

Повний список змін в хмарній програмі для сервісних центрів і ремонтних майстерень «РемОнлайн»:

Звіт за оправленими SMS-повідомленнями

З'явився новий тип звітів - "Звіт по відправленим SMS". У цьому звіті відображаються всі відправлені SMS повідомлення за обраний період і їх статус.

Індикатор довжини SMS-повідомлення

Додано лічильник довжини SMS повідомлення. Якщо повідомлення, що містить російські літери, довше 70 символів, то воно буде розбите на кілька повідомлень.

Поле «Знижка» у вікні прийому оплати

У вікні прийому оплати додано поле "Знижка". У цьому полі, ви можете ввести значення знижки в процентах і сума до сплати автоматично перерахується згідно введеному значенню знижки.

Вдосконалений алгоритм розрахунку зарплати

Деякі сервіс центри, встановлюють ціну на запчастини при ремонті рівну нулю, а вартість запчастин закладають в ціну роботи. В цьому випадку, розрахунок заробітної плани майстрам раніше виконувався неправильно. Тепер звіт працює коректно і в цьому випадку - при розрахунку враховується собівартість встановлених запчастин.

Нова змінна в гарантійній квитанції: # К-ВИПЛАТІ

Додана нова змінна для гарантійної квитанції: # К-ВИПЛАТІ. Використовуйте цю змінну, для друку в гарантійній квитанції суми, яку клієнтові необхідно сплатити при видачі замовлення.

Наприклад: надійшло замовлення, за яким була зроблена передоплата 100 руб. Було виконано робіт на 200 руб і встановлено запчастин на 50 руб. Підсумкова ціна замовлення: 250 руб. До оплати: 150 руб (так як був аванс 100 руб).

  1. Щоб надрукувати в квитанції підсумкову ціну (250 руб), використовуйте змінну # СПЛАЧЕНО.
  2. Щоб надрукувати в квитанції суму до сплати (150) руб), використовуйте змінну # К-ВИПЛАТІ.

Новий дизайн сайту

comments powered by Disqus