Оновлення програми для ремонтних майстерень (08.04.2013)

Программа для сервисных центров и ремонтных мастерских, автоматизированный онлайн-сервис для ведения учета: скачать, подключить, — «РемонтОнлайн»

При роботі над цим оновленням ми головним чином сфокусувалися на поліпшенні роботи з формою замовлення. За останні місяці надійшло безліч побажань, які стосуються саме цієї форми. Лідером серед них було прохання дозволити редагування замовлення.

Гнучке налаштування форми замовлення

Налаштуйте форму прийому замовлень на свій смак. Візаульний редактор форми, дозволить вам перейменовувати поля, приховувати не потрібні, задавати значення за замовчуванням, і навіть додавати свої власні поля!

Редагування замовлення

Нарешті з'явилася можливість редагувати замовлення. При наведенні миші на ліву частину форми замовлення, в нижній частині з'явиться посилання - "Редагувати".

Тільки користувач з правами адміністратора може редагувати замовлення.

Додано поле "Тип пристрою"

Іноді за назвою моделі важко зрозуміти що це за пристрій. Тому ми додали це поле.

Прийом декількох замовлень від одного клієнта

Натиснувши кнопку "Прийняти ще від цього клієнта" - з'явиться чиста форма нового замовлення з заповненими полями "Ім'я клієнта" і "Телефон клієнта".

Поліпшено кнопки зміни статусу замовлення

Замість окремих кнопок, для кожного статусу з'явилася 1 універсальна кнопка, за допомогою якої можна перевести замовлення в будь-який доступний статус.

Пошук замовлення за номером телефону клієнта

comments powered by Disqus