Нові тарифні плани та майбутні оновлення

Цього року РемОнлайн виповниться 7 років! Ми добре пам'ятаємо далекий 2012 рік, коли сервісним компаніям було важко масштабуватись, а для обліку замовлень використовувалися старі, ненадійні та складні в освоєнні десктоп-програми. Тоді РемОнлайн буквально створив нову категорію – хмарне ПО для обліку та автоматизації малого сервісного бізнесу.

Ми багато працювали і за цей час пройшли шлях від невеликого веб-додатку до провідної хмарної платформи. При цьому більше 5 років вартість передплати на РемОнлайн залишалася незмінною, а функціональні можливості поліпшувалися щомісяця. Наша мета – бути однаково корисними для сервісного бізнесу всіх масштабів: від початківців до великих усталених компаній.

Тому з 1 серпня 2019 року ми запускаємо нові, більш чесні тарифні плани, засновані на цінності, яку ми можемо принести сервісному бізнесу.

Як зміняться тарифні плани?

Важливо відзначити, що змінюється не просто ціна – змінюється принцип формування ціни. Якщо раніше тарифні плани відрізнялися фіксованим набором функцій, кількістю майстерень і співробітників, то тепер фіксованими залишилися тільки функції. А ось кількість співробітників і майстерень ви визначаєте самостійно, від чого і формується вартість.

Мабуть, найбільш проста аналогія – це піца. Є основа – набір функцій за 9/19/29/49 євро (залежить від тарифу), до якої входять два базових інгредієнта – 1 майстерня та 1 співробітник. За бажанням ви можете збільшувати кількість інгредієнтів, додаючи стільки співробітників і майстерень, скільки потрібно. Так вам не доведеться міняти улюблену основу і можна буде просто доплатити за додані інгредієнти.

Розглянемо на реальному прикладі. Раніше для того, щоб працювати втрьох, потрібно було сплачувати за тариф Стандарт на п'ять співробітників, тобто переплачувати за двох. Тепер ви можете залишатися на Міні, просто доплативши за двох співробітників.

Як це порахувати: 9 євро (базова ціна за 1 співробітника і 1 майстерню в Міні) + 2 євро за кожного додаткового співробітника. Разом, 9 + 2 + 2 = 13 євро на місяць, і без необхідності змінювати тариф.

Ще приклад. Раніше тарифний план Стандарт дозволяв мати тільки одну майстерню. Тепер же в ньому можна докуповувати стільки майстерень, скільки вам потрібно.

Ось так виглядатиме нова тарифна сітка:

нова тарифна сітка

Як бачите, нові тарифні плани більш гнучкі та чесні. Коли вони вступлять в силу, ви зможете вільно переходити з одного тарифу на інший. Тому з РемОнлайн стане ще простіше масштабувати бізнес навіть такими невеликими кроками, як додавання нового співробітника.

З 1 серпня 2019 року всі користувачі автоматично переводяться на нові тарифні плани, при цьому поточна дата закінчення передплати не зміниться.

Зміна вартості РемОнлайн СМС

Разом з тарифними планами зміняться ціни на пакети в РемОнлайн СМС. Ще в лютому цього року багато операторів мобільного зв'язку в черговий раз підняли ціни для SMS-шлюзів. Майже півроку ми утримували старий рівень цін, але зараз змушені їх оновити.

Нові ціни на пакети СМС будуть такими:

Зміна вартості РемОнлайн СМС

Нагадуємо, що ви можете суттєво заощадити на розсилках, налаштуйте інтеграцію з зовнішнім SMS-шлюзом. Зараз в Центрі інтеграцій доступні SMS.RU, SMSC, Bytehand, RocketSMS. А з "Мои Звонки" можна знизити вартість СМС майже до нуля, ви знали про це?

Тому, якщо вам не підходить нова вартість SMS-пакетів, то саме час обрати для себе інтеграцію з SMS-шлюзом.

Як змінився РемОнлайн за останні роки

Як змінився РемОнлайн за останні роки

Як ми вже сказали, починався РемОнлайн з невеликого веб-додатку. А зараз він є, мабуть, однією з найбільш зручних і продуманих   CRM для сервісного бізнесу на ринку. Ви напевно помітили, що у нас з'явилося багато нових крутих можливостей, і ось тільки деякі з них:

  • редактор форм замовлення та клієнта, кя ий дозволяє додавати будь-які поля в будь-якій послідовності, задавати їм значення за замовчуванням і прив'язувати до будь-яких довідників – найпотужніший інструмент для економії часу при оформленні замовлень і клієнтів;
  • серійний облік товарів на складі, завдяки чому ви можете відстежити повний життєвий цикл кожної одиниці товару: від оприбуткування до списання або продажу;
  • детальна і продумана система прав користувачів, яка реально допомагає боротися з крадіжками та запобігати помилкам в обліку;
  • дашборда керівника , завдяки якому ви бачите всі основні бізнес-показники в одному вікні і можете швидко приймати управлінські рішення.

А наш віджет таблиць – окрема гордість. Таблиці в РемОнлайн швидкі, функціональні, налаштовувані, навіть на мобільному. Головне, що все просто і зручно, тому що ми буквально схиблені на цьому.

Якщо говорити про РемОнлайн в цифрах, то це:

  • майже 5 тисяч майстерень в 13 країнах світу, серед яких тисячі компаній від самозайнятих ФОП до великих гравців ринку з оборотом в сотні мільйонів;
  • робочий інструмент щоденного використання для 10 тисяч чоловік – менеджерів, приймальників, інженерів;
  • 30 тисяч створюваних замовлень в день.

І кожен день ці цифри тільки ростуть. Тому наступне логічне питання: а що ми плануємо робити далі?

Плани РемОнлайн на майбутнє

До кінця цього року ми запланували багато нового та цікавого. Зараз відкриємо завісу і трохи розповімо вам про наші плани :)

Планувальник замовлень

Так, це той самий планувальник, який щойно у нас з'явився. Але в планах на майбутнє він залишається, тому що це тільки перша версія. Далі ми зробимо його більш універсальним і функціональним. Ви зможете планувати завантаження не тільки співробітників, але й інших ресурсів: обладнання, постів, цілих бригад і т.д. Це зробить його корисним для багатьох типів сервісного бізнесу: від автосервісів до б'юті-салонів.

Планувальник замовлень

Інвентаризація складу

Ну хтось же має зробити її приємним процесом, ось ми і взяли цю місію на себе :)

Інвентаризація складу

Завдяки інвентаризації ви зможете не тільки фіксувати всі збіги та розбіжність в обліку товарів, а й відразу коригувати надлишки і недостачі через списання, оприбуткування і переміщення. До речі, можна буде провести як повну, так і часткову інвентаризацію складу.

часткова інвентаризація складу

Баланси та взаєморозрахунки

Зараз в розробці абсолютно новий фінансовий модуль, який для кожного клієнта, постачальника та співробітника покаже його баланс, всю історію нарахувань і платежів.

Баланси та взаєморозрахунки

Ви завжди будете чітко знати відповіді на питання: "Кому винен я?", "Хто винен мені?".

Ви завжди будете чітко знати відповіді на питання

Нарахування ЗП – ставка, штрафи та премії

Завдяки новому фінансовому модулю в РемОнлайн з'явиться поняття балансу співробітника. На цей баланс можна буде нараховувати ставку, премії та штрафи, завдяки чому ви зможете повністю перекласти розрахунок зарплати співробітників на РемОнлайн.

Робочий графік співробітників

Можливість вказати, хто коли працював. Це зробить більш зручним використання Планувальника замовлень і спростить нарахування ставки співробітникам.

Стрічка подій в документах

Улюблена всіма Стрічка подій з'явиться в інших документах – оприбуткуванні, продажу, списанні, переміщенні, Паспорті одиниці товару. У будь-якому з цих документів можна буде писати коментарі, прикріплювати документи і навіть прикріплювати фото з вебкамери.

Стрічка подій в документах

Редактор тегів

Для тегів з'явиться свій редактор, в якому ви зможете створювати, редагувати, об'єднувати та видаляти теги клієнтів і платежів.

Редактор тегів

Новий редактор дерева категорій товарів

Більш функціональним і зручним у користуванні стане дерево категорій товарів. Ви зможете бачити кількість товарів в кожній категорії, при натисканні на категорію буде відображатися список товарів в ній. Також з'явиться можливість створювати товари і імпортувати номенклатуру одразу всередині категорії, додадуться групові дії: зміна категорії, видалення і навіть об'єднання товарів тощо.

Новий редактор дерева категорій товарів

Новий, покращений віджет Замовлення

Палко любимий усіма Віджет статусу замовлення отримає нове життя й істотно зміниться. Він стане гарним, можна буде налаштувати його зовнішній вигляд, а також він отримає кілька нових секретних функцій.

Новий, покращений віджет Замовлення

Як бачите, планів багато, а користі від них буде ще більше. Розуміємо, що у вас буде багато питань, і ми відповімо на кожне з них. Залишайтеся з РемОнлайн, далі буде тільки крутіше!

comments powered by Disqus