5 хвилин

Готуємося до нової Зарплати у RemOnline

Друзі, багато хто з вас знає, що ми давно працюємо над новим модулем Зарплати в RemOnline. І незабаром він буде готовий до випуску. Тому сьогодні ми вирішили зробити вам невеликий огляд майбутніх змін, щоб ви були до них готові.

Що буде у новій Зарплаті

Ми проаналізували безліч запитів на нові можливості від користувачів RemOnline, щоб покрити якщо не всі, то більшу частину потреб. І вже у першій версії нового зарплатного модуля ви отримаєте:

 • Нові можливості для розрахунку зарплати: до денної та погодинної ставки додасться ще й місячна (оклад), а список подій для розрахунку бонусів (змінної частини зарплати) буде значно розширено, як і налаштування для більшої автоматизації процесу.
 • Можливість нараховувати зарплату на баланси співробітників з історією нарахувань та контролем виплати.
 • Більш зручні та контрольовані налаштування правил розрахунку зарплати.
 • Можливість преміювати та штрафувати співробітників.
 • Окрема сторінка для перегляду нарахованої зарплати та правил розрахунку для кожного працівника.

Як ви вже знаєте, новинок буде багато. До того ж нова зарплатний модуль буде іншим не лише функціонально, а й візуально. Тому розглянемо трохи детальніше все комплексно.

Сторінка "Розрахунок зарплати"

Нова модель розрахунку зарплати більше не буде ретроспективною, як працює Звіт із зарплати. На сторінці "Розрахунок зарплати" у розділі "Фінанси" у вас буде таблиця, яка показує зарплату працівників у режимі реального часу. Таблиця міститиме такі колонки: 

 • ставка та бонуси, які розраховуються автоматично;
 • штрафи та премії, які створюються для кожного співробітника вручну.

payroll-calculation-ua.webp (34 KB)
 
У колонці "Ставка" ви побачите загальну суму всіх налаштованих ставок для співробітника: місячної, денної та погодинної (за бажання ви зможете їх комбінувати).

У колонці "Бонуси" буде загальна сума усієї змінної частини зарплати, тобто за правилами типу "Виконавцю за послугу або роботу в замовленні" тощо.

З преміями та штрафами все просто. Якщо ви створюєте у профілі співробітника премії або штрафи протягом місяця, вони відобразяться у відповідних колонках.

За необхідності ви зможете клікнути на ім'я кожного співробітника та переглянути докладну інформацію щодо розрахунку зарплати, а також додати премію або штраф.
 
payroll-calculation-employee-ua.webp (28 KB)

Нарахування зарплати на баланси працівників

Вже зараз у RemOnline кожен співробітник має свій баланс, на який впливають усі платежі, замовлення, продажі та оприбуткування, де співробітник вказаний як клієнт або постачальник. А з випуском нової зарплати після завершення кожного місяця ви також зможете нараховувати зароблені працівниками гроші на їхні баланси.

Зробити це можна буде двома способами:

 1. Позначивши галочками потрібних співробітників та вибравши дію "Створити нарахування" на сторінці "Розрахунок зарплати".
 2. Натиснувши кнопку "+ Нарахування" на сторінці "Нарахування зарплати".

Для створення нарахування вам необхідно буде вибрати місяць, за який ви хочете провести нарахування, та співробітників. А далі ви побачите ту ж таблицю з розрахованою зарплатою і за необхідності зможете ще раз перевірити дані розрахунку по кожному співробітнику.
 
payroll-accruals-ua.webp (25 KB)
 
Також незакінчене нарахування можна буде зберегти як чернетку.

Баланс співробітника та контроль виплати зарплати

Нараховувати зарплату на баланс співробітника можна буде лише після закінчення місяця. Але ми розуміємо, що виплачувати зарплату ви можете з будь-якою частотою.

Тому у профілі кожного співробітника на вкладці "Зарплата" ви бачитимете три показники: поточний баланс співробітника та суму до нарахування, що в сукупності дає доступну до виплати суму.
 
employee-salary-ua.webp (37 KB)
 
Також тут ви зможете створювати для співробітника штрафи та премії за потреби.

А щодо автоматичного розрахунку зарплати, то тепер у вас буде набагато більше можливостей для його налаштування. Давайте про це далі і поговоримо.

Правила розрахунку зарплати працівників

На початку статті ми пообіцяли вам нові можливості розрахунку зарплати, а також зручніші налаштування та контроль правил розрахунку. Все це ви знайдете на вкладці "Правила розрахунку зарплати", яка з'явиться одразу у двох місцях: на сторінці "Налаштування > Співробітники" та у профілі співробітника.

На сторінці "Налаштування > Співробітники" вона складатиметься із трьох блоків:

 1. Списку всіх створених правил розрахунку бонусів.
 2. Зведеної таблиці налаштованої зарплати для всіх співробітників із зазначенням ставки та застосованих до співробітника правил розрахунку бонусів.
 3. Списку всіх додаткових бонусів, налаштованих для окремих товарів, послуг, робіт та їх категорій.

employees-calculation-rules-ua.webp (52 KB)
 
Тут ви зможете створювати, редагувати та видаляти правила розрахунку бонусів, а також контролювати всі налаштовані правила автоматичного розрахунку зарплати.

У профілі співробітника на вкладці "Правила розрахунку зарплати" ви зможете:

 • налаштувати розрахунок місячної, денної та/або погодинної ставки співробітника, а також розрахунок зарплати за неробочі дні;
 • застосувати правила розрахунку бонусів;
 • встановити індивідуальні коефіцієнти співробітника на додаткові бонуси, налаштовані окремих товарів, послуг та його категорій.

employee-profile-calculation-rules-ua.webp (39 KB)
 
Усі налаштування детально продумані та дозволять вам максимально гнучко налаштовувати розрахунок зарплати.

"Моя зарплата" у профілі користувача

Якщо ви хочете, щоб ваші співробітники могли відстежувати розраховану суму своєї зарплати, свій баланс, а також бачити, чи нараховано зарплату на його баланс, ви зможете дати їм доступ до сторінки "Моя зарплата" у профілі користувача.

Тобто для цього вам не потрібно давати доступ ні до звіту, ні до сторінки "Розрахунок зарплати". Всю інформацію співробітник зможе побачити натиснувши на свій аватар і перейшовши на сторінку "Моя зарплата".
 
my-salary-ua.webp (40 KB)
 
Окрім розрахованої зарплати та балансу, співробітник також зможе бачити усі налаштовані правила розрахунку зарплати.

Друзі, на цьому моменті ми закінчуємо короткий огляд нової зарплати в RemOnline. Вам могло здатися, що він не такий вже й короткий, але повірте, це ще не всі зміни, які на вас чекають. Але про них ви дізнаєтеся вже в день випуску оновлення.

Тому слідкуйте за нашими новинами та розсилками, щоб не пропустити нічого важливого. А якщо у вас є коментарі, обов'язково напишіть їх нижче під статтею або в чат Служби підтримки RemOnline.

comments powered by Disqus