"Час виклику майстра" і поліпшення роботи з полями користувачів

"Час виклику майстра" і поліпшення роботи з полями користувачів

Програма для сервісних центрів РемонтОнлайн, свіжі доробки в червні.

Статус "Новий"

Відтепер, щойно створене замовлення буде отримувати статус «Новий». Це дозволить використовувати статус «В роботі» для буквального призначення, коли робота вже буде доручена виконавцеві і той буде працювати над замовленням.

Поле "Час виклику майстра"

Також ми додали можливість в замовленні вказувати дату і час виклику майстра. За замовчуванням, це поле не відображається. Щоб його включити, зайдіть на сторінку «Майстерня> Конструктор форми» і клікніть на поле «Час виклику майстра». У вікні, встановіть галочку «Видиме» і натисніть кнопку «Зберегти», тепер це поле з'явиться в картці замовлення. Тут же можна при необхідності змінити назву цього поля і вказати чи є його заповнення обов'язковим.

можливість вказувати дату і час виклику майстра

Поле «Час виклику майстра» в замовленні заповнюється вибором дати з календаря, а можливість вказати час виклику з'явиться при натисканні на значок годин внизу календаря.

Час виклику майстра

Відображення користувальницьких полів в таблиці замовлень
Ще одне доопрацювання стосувалося відображення користувальницьких полів.

Щоб створене вами поле відбивалося не тільки в картці замовлення, але і виводилося окремою колонкою в таблиці замовлень, необхідно клікнути на значок в кінці назви будь-якої колонки і в списку, що з'явився, встановити галочку видимості біля потрібного поля.

Відображення користувальницьких полів в таблиці замовлень

Відредагувати порядок проходження колонок ви можете просто пересуваючи колонки мишкою, за замовчуванням тільки що додана колонка буде відображатися самої останньої.

Нові типи користувальницьких полів

Тепер в конструкторі форми крім простого текстового поля, можна створювати поля типу "Дата", "Дата + час" і "Текстове поле (кілька рядків)".

Нові типи користувальницьких полів

comments powered by Disqus

Читайте також