Укр
  1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення
  4. "Час виклику майстра" і поліпшення роботи з полями користувачів

"Час виклику майстра" і поліпшення роботи з полями користувачів

Програма для сервісних центрів РемонтОнлайн, свіжі доробки в червні.

Статус "Новий"

Відтепер, щойно створене замовлення буде отримувати статус «Новий». Це дозволить використовувати статус «В роботі» для буквального призначення, коли робота вже буде доручена виконавцеві і той буде працювати над замовленням.

Поле "Час виклику майстра"

Також ми додали можливість в замовленні вказувати дату і час виклику майстра. За замовчуванням, це поле не відображається. Щоб його включити, зайдіть на сторінку «Майстерня> Конструктор форми» і клікніть на поле «Час виклику майстра». У вікні, встановіть галочку «Видиме» і натисніть кнопку «Зберегти», тепер це поле з'явиться в картці замовлення. Тут же можна при необхідності змінити назву цього поля і вказати чи є його заповнення обов'язковим.

Поле «Час виклику майстра» в замовленні заповнюється вибором дати з календаря, а можливість вказати час виклику з'явиться при натисканні на значок годин внизу календаря.

Відображення користувальницьких полів в таблиці замовлень
Ще одне доопрацювання стосувалося відображення користувальницьких полів.

Щоб створене вами поле відбивалося не тільки в картці замовлення, але і виводилося окремою колонкою в таблиці замовлень, необхідно клікнути на значок в кінці назви будь-якої колонки і в списку, що з'явився, встановити галочку видимості біля потрібного поля.

Відредагувати порядок проходження колонок ви можете просто пересуваючи колонки мишкою, за замовчуванням тільки що додана колонка буде відображатися самої останньої.

Нові типи користувальницьких полів

Тепер в конструкторі форми крім простого текстового поля, можна створювати поля типу "Дата", "Дата + час" і "Текстове поле (кілька рядків)".

comments powered by Disqus