Обмеження доступу до кас і складів, білий список IP-адрес, шаблон номера замовлення

У черговому оновленні ми вирішили зосередитися на безпеці. У РемонтОнлайн з'явилося кілька надзвичайно корисних можливостей, які допоможуть вам краще контролювати роботу вашої компанії і зробити її більш захищеною.

Обмеження доступу до кас і складів, білий список IP-адрес, шаблон номера замовлення


Обмеження доступу співробітників до кас і складів

Тепер кожній касі і складу можна задати список співробітників, які можуть бачити цю касу/склад. За замовчуванням, всі співробітники мають доступ до всіх кас/складів. Зайшовши в налаштування каси/складу ви зможете відзначити, які співробітники мають доступ до цього об'єкта, а які ні.

Обмеження доступу співробітників до кас і складів

Білий список IP-адрес

У РемонтОнлайн з'явилася можливість створити білий список IP-адрес. Впевнені, цю можливість по достоїнству оцінять всі, хто хоче бути на 100% впевненим у тому, що конкурент не отримає доступу до ваших даних (наприклад один із співробітників може повідомити свій логін / пароль від акаунта РемонтОнлайн третій стороні).

Білий список IP-адрес

Якщо ви хочете заборонити вхід в РемонтОнлайн з будь-яких місць крім вашого офісу/майстерні, зайдіть на сторінку “Налаштування > Основні > Білий список IP”

і додайте IP адреса ваших майстернях. Будьте обережні, при додаванні хоча б одного IP-адреси в білий список, ви і всі співробітники вашої компанії не зможуть увійти в обліковий запис РемонтОнлайн з інших IP-адрес, які не входять до цього списку.

Можливість змінити нумерацію замовлень

Нас часто запитують, “чи можна змінити нумерацію замовлень?”, “Скинути лічильник замовлень?”. Тепер відповідь - тверде “Так!”.

Щоб скинути лічильник замовлень або встановити довільний шаблон номера замовлення необхідно зайти на сторінку “Налаштування > Майстерні”,

двічі клікнути на майстерню і в діалозі майстерні задати бажаний шаблон номера замовлення. Шаблон містить префікс майстерні (ми рекомендуємо кожній майстерні задавати свій унікальний префікс) і змінні. Всього підтримується 4 змінних:

 

{C} - означає число лічильника замовлень (з кожним замовленням збільшується на одиницю, наприклад 1, 2, 3)

{C: 5} - лічильник замовлень довжиною в п'ять символів і заповненням зліва цифрою 0 (приклад 00001, 00002, 00003)

{D} - означає поточний день

{M} - місяць

{Y} - рік

Таким чином, комбінуючи ці змінні ви можете задати будь-який бажаний шаблон.

Для того, щоб змінити значення лічильника замовлень, клікніть на приклад номера замовлення.

змінити значення лічильника замовлень

Відображення статусу доставки SMS в Стрічці Подій

Тепер, в Стрічці Подій доставлені SMS мають спеціальну позначку, завдяки який ви завжди зможете бути впевненим в тому, що клієнт отримав ваше повідомлення.

Відображення статусу доставки SMS в Стрічці Подій

comments powered by Disqus