Нові можливості РемОнлайн в червні

Нові можливості РемОнлайн в червні

За травень і першу половину червня ми встигли впровадити цілий ряд нових можливостей.

Пошук клієнтів

На сторінці "Клієнти" з'явився рядок пошуку, за допомогою якого ви можете шукати клієнтів за іменем або номером телефону.

шукати клієнтів за іменем або номером телефону

Видалення операції списання зі складу

На сторінці "Склад > Списання" в таблиці операцій тепер можна видаляти транзакції списання зі складу. При наведенні курсором на рядок в таблиці списань, в правій частині рядка з'явиться кнопка видалення транзакції.


видаляти транзакції списання зі складу

Дробову кількість товару

Ми навчили РемОнлайн працювати з дробовою кількістю товарів. У діалозі вибору товарів для списання або продажу, в поле "Кількість", тепер можна вказати неціле число.
РемОнлайн працює з дробовою кількістю товарів

Новий віджет вибору гарантії в замовленні

Для того, щоб спростити і прискорити процес зазначення строки гарантії на замовлення, ми розробили новий віджет. Тепер буквально в один клік мишею, можна вибрати термін гарантії зі списку: "7 днів", "14 днів", "1 місяць" і т.п.

прискорити процес зазначення строки гарантії на замовлення

Робота з декількома замовленнями

Можливість одночасно проводити операції з кількома замовленнями - важливий критерій вибору програми для обліку замовлень. Відтепер у РемОнлайн ця функція стала доступною.
операції з кількома замовленнями

Ще більше прискорили РемОнлайн

Наші користувачі завжди відзначали виняткову швидкість роботи сервісу. Але у нас вийшло ще більше прискорити його. Ми провели велику роботу "під капотом" і тепер таблиця замовлень завантажується в кілька разів швидше ніж раніше!

comments powered by Disqus