Велике грудневе оновлення

Представляємо вам оновлені звіти, уточнені знижки в картці Клієнта і поліпшене нарахування відрядної зарплати. Ми також додали історію логінів і можливість вносити платежі в касу заднім числом. Зупинимося докладніше на кожному нововведенні.

Звіт “Обороти товарів”

Друзі! Продовжуємо серію оновлень в рамках роботи над поліпшенням складського обліку. Додали один з найважливіших звітів – “Звіт по оборотам товарів”.

Він відповідає на безліч запитань і полегшує життя комірникові.

Особенности складского отчета «Обороты товаров» в программе для управления сервисными центрами и ремонтными мастерскими «РемонтОнлайн»

Новий звіт “живе” на сторінці “Звіти> Звіти по складу> Обороти товарів”. Щоб побудувати його, виберіть період; склади, які беруть участь в побудові звіту; категорію товару (за замовчуванням обрані всі категорії) - і натисніть “Створити звіт”.

Колонки таблиці можна розбити на 4 групи:

 • залишки і суми на початок обраного періоду;
 • кількість і сума парафій;
 • кількість і сума витрат;
 • залишки і суми на кінець обраного періоду.

Натисніть на будь-яке число в звіті (кількість або суму), і для цього товару відкриється міні-звіт з деталізацією.

Дополнительные возможности складского отчета «Обороты товаров» в программе для управления сервисными центрами и ремонтными мастерскими «РемонтОнлайн»

Перевага: тепер в RemOnline ви завжди будете знати значення залишку товарів не тільки на поточний момент, а й на будь-яку дату в минулому!

Зверніть увагу: Нова система зберігання складських залишків працює з 3-го листопада 2017 року. Тому, звіт "Обороти товарів" може бути розрахований з будь-якого дня пізніше цієї дати.

Звіт “Історія логінів”

Программа для ведения учета в сервисных центрах «РемонтОнлайн» может автоматически разрывать пользовательскую сессию раз в сутки

Інформаційна безпека стає все більш актуальною проблемою для бізнесу. На жаль, керівники не можуть бути на 100% впевнені в своїх підлеглих. Але ми хочемо, щоб ви спали спокійно. Тому розробили для вашого хмарного сховища “золотий ключик”. ". Це додатковий бар'єр безпеки + звіт до нього.

Тепер в картці співробітника ви можете встановити галочку “Розривати призначену для користувача сесію раз на добу”. RemOnline буде “разлогінівать”  вашого співробітника з такою частотою. Щоб потрапити в свій акакунта, йому доведеться знову авторизуватися, ввівши логін і пароль.

Отчет «История логинов» в программе для ведения учета в сервисных центрах и ремонтных мастерских «РемонтОнлайн»

А ще ми додали звіт “Історія входів в RemOnline”. Він знаходиться на сторінці “Звіти> Інші> Історія входів в RemOnline”. У ньому відображається, хто, коли і з якого IP адреси входив в свій аккаунт.

Перевага: ви дізнаєтеся багато нового про графік роботи і цікавості своїх підлеглих.

Зверніть увагу: в звіті в деяких рядках є червоні трикутники. Вони відзначають входи в аккаунт у неробочий час.

Внесення платежів в касу заднім числом

Внесение платежей в кассу задним числом в программе для сервисных центров и ремонтных мастерских «РемонтОнлайн»

На численні прохання, ми додали можливість вносити, вилучати і переміщати гроші в касах заднім числом.

Зверніть увагу: за замовчуванням ця можливість для всіх користувачів відключена. Щоб активувати її, в налаштуваннях Ролі включіть право “Може вносити, переміщати і витрачати гроші заднім числом”.

Новий тип знижки – “Знижка на матеріали”

Скидка на материалы в заказе, скидка на товары в магазине — карточка клиента СЦ или мастерской — «РемонтОнлайн»

Ми додали новий тип знижки в картці Клієнта. Раніше типів знижок було тільки дві: “Знижка на послуги” і “Знижка на товари“. Причому остання застосовувалася як на товари, що продаються через магазин, так і на запчастини, що списуються в замовлення.

Зверніть увагу: тепер існує три типи знижки:

 • Знижка на послуги;
 • Знижка на матеріали (запчастини, списуються в Замовлення));
 • Знижка на товари (ті, що продаються через Магазин).

Нові права редагування цін

Права редактирования: цен материалов, работ для заказов; цен товаров для продаж в магазине; цен при возвратах

Ми реорганізували типи прав на редагування цін.

Тепер для Замовлення, Продажу і Повернення є свої окремі права.

Це означає, що тепер ви можете більш тонко встановлювати обмеження для ваших співробітників. Наприклад, дозволити міняти ціну на послуги в замовленні, але заборонити змінювати ціну на запчастини, і в той же самий час - дозволити міняти ціну на товар при продажу.

Галочка “Враховувати собівартість нульових запчастин” в налаштуваннях нарахування ЗП за роботу в замовленні

Учет стоимости товаров, списанных по «нулевой» цене, в настройках начисления «Исполнителю за работу в заказе» — «РемонтОнлайн»

Розрахунок відрядної зарплати - дуже потужний інструмент автоматизації в RemOnline. Однак деякі майстерні для зручності клієнтів включають в ціну послуги вартість запчастин.

Раніше алгоритм розрахунку зарплати в такому випадку робив співробітнику негативне нарахування - за собівартість запчастини, списаної за ціною 0. Напевно багато хто бачив подібне негативне нарахування “Собівартість запчастин”.

Ранее добавлялось отрицательное начисление «За себестоимость запчастей» при расчете ЗП, если стоимость услуги включала стоимость запчасти

Щоб вирішити це питання, ми доповнили настройки нарахування зарплати "Виконавцю за роботу в замовленні". А саме - додали опцію "Враховувати собівартість товарів, списаних за ціною 0". Якщо ця галочка вимкнена, то при розрахунку ЗП співробітникові не буде додаватися негативне нарахування “За собівартість запчастин”.

Зверніть увагу: ця опція за замовчуванням вимкнена. Якщо ви хочете повернути в логіку розрахунку зарплати негативні нарахування за собівартість запчастин, вам необхідно включити опцію для всіх ваших виконавців.

Що ж далі?

Продовжуємо працювати над поліпшенням складського обліку. Попереду нас чекають:

 • Облік за серійними номерами
 • Локації
 • Робота з товарами по штрих-коду
 • Повністю перероблені документ оприбуткування, списання та продажу

А ще, до кінця року ми плануємо таке, що для когось точно виявиться великим сюрпризом!

comments powered by Disqus