Укр
  1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення
  4. Пошуковик запчастин і прибуток по рекламному каналу

Пошуковик запчастин і прибуток по рекламному каналу

Завдяки цьому оновленню РемонтОнлайн життя закупівельника запчастин стане легше і світліше

Інтеграція з пошукачем запчастин Mobi123

У нашому "Центрі інтеграцій" з'явилася нова інтеграція з кращим пошукачем запчастин для мобільних телефонів і ноутбуків Mobi123. Активувавши цю інтеграцію ви зможете в один клік, прямо з РемонтОнлайн, шукати де можна купити потрібну запчастину.

Увімкніть інтеграцію. Тепер, в таблиці товарних залишків "Склад> Залишки" і в звіті "Звіти> Звіти по складу> Товари вимагають закупівлі" при наведенні курсору на товар з'явиться кнопка "Де купити?". При кліці на цю кнопку в новому вікні відкриється пошуковик Mobi123 з результатами пошуку для вашого товару.

Mobi123 - кращий пошуковик запчастин для стільникових телефонів, планшетів і ноутбуків від постачальників з усієї Росії!

Чистий прибуток в звіті "Звідки дізнаються про нас клієнти"

Нарешті в звіті "Звідки дізнаються про нас клієнти" з'явився найбажаніший і корисний тип розрахунку "Прибуток". Тепер ви завжди будете знати ваші повернення на інвестиції в той чи інший рекламний канал. Один простий графік покаже вам, скільки грошей ви заробляєте за кожним типом реклами.

У файл експорту звіту "Прибуток на замовлення" додана колонка "Джерело клієнта"

Для більш тонкої аналітики про джерела прибутку ми додали колонку "Джерело клієнта" в Excel файл експорту звіту "Прибуток на замовлення". Тепер, вивантаживши в Excel звіт "Прибуток на замовлення" можна відфільтрувати значення по будь-якому стовпцю і порахувати, наприклад "прибуток", по відфільтрованим даними.

Скорочення посилань при відправці СМС

На численні прохання ми додали функцію скорочення всіх посилань, які генеруються РемонтОнлайн. Наприклад, посилання на форму з оцінкою сервіс центру тепер має скорочений вигляд і займає всього 20 символів. Таке скорочення посилань допоможе вам зробити ваші СМС повідомлення коротше, а значить, трохи заощадити на вартості СМС.

Для користувачів РемОнлайн доступна оцінка якості обслуговування клієнтів. Збирайте відгуки про свою роботу та відслідковуйте рівень задоволеності сервісом.

Підтримка як точки так і коми, у якості роздільника дробових чисел

Так, це всіх сильно дратувало, нас теж ????

Тепер при вказівці ціни і кількості в діалогах Замовлення, Продажі, Оприбуткування та ін. Ви можете як роздільник цілої та дробової частини використовувати як точку, так і кому. Просто і зручно.

Колонка "Орієнт. ціна "в таблиці замовлень

У таблицю замовлень додали підтримку нової колонки "Орієнтовна ціна". Колонка за замовчуванням вимкнена, включити її можна просто зазначивши в налаштуваннях таблиці.

Що далі?

Ми майже закінчили роботу над абсолютно новою функцією - "Менеджер завдань", яка перетворить РемонтОнлайн в інструмент делегування і контролю робочих завдань. Так само, тривають роботи по переробці Складу.

comments powered by Disqus