Пошуковик запчастин і прибуток по рекламному каналу

Пошуковик запчастин і прибуток по рекламному каналу

Завдяки цьому оновленню РемонтОнлайн життя закупівельника запчастин стане легше і світліше

Інтеграція з пошукачем запчастин Mobi123

У нашому "Центрі інтеграцій" з'явилася нова інтеграція з кращим пошукачем запчастин для мобільних телефонів і ноутбуків Mobi123. Активувавши цю інтеграцію ви зможете в один клік, прямо з РемонтОнлайн, шукати де можна купити потрібну запчастину.

Інтеграція з пошукачем запчастин Mobi123

Увімкніть інтеграцію. Тепер, в таблиці товарних залишків "Склад> Залишки" і в звіті "Звіти> Звіти по складу> Товари вимагають закупівлі" при наведенні курсору на товар з'явиться кнопка "Де купити?". При кліці на цю кнопку в новому вікні відкриється пошуковик Mobi123 з результатами пошуку для вашого товару.

Mobi123 - кращий пошуковик запчастин для стільникових телефонів, планшетів і ноутбуків від постачальників з усієї Росії!

Чистий прибуток в звіті "Звідки дізнаються про нас клієнти"

Чистий прибуток в звіті "Звідки дізнаються про нас клієнти"

Нарешті в звіті "Звідки дізнаються про нас клієнти" з'явився найбажаніший і корисний тип розрахунку "Прибуток". Тепер ви завжди будете знати ваші повернення на інвестиції в той чи інший рекламний канал. Один простий графік покаже вам, скільки грошей ви заробляєте за кожним типом реклами.

У файл експорту звіту "Прибуток на замовлення" додана колонка "Джерело клієнта"

У файл експорту звіту "Прибуток на замовлення" додана колонка "Джерело клієнта"

Для більш тонкої аналітики про джерела прибутку ми додали колонку "Джерело клієнта" в Excel файл експорту звіту "Прибуток на замовлення". Тепер, вивантаживши в Excel звіт "Прибуток на замовлення" можна відфільтрувати значення по будь-якому стовпцю і порахувати, наприклад "прибуток", по відфільтрованим даними.

Скорочення посилань при відправці СМС

Скорочення посилань при відправці СМС

На численні прохання ми додали функцію скорочення всіх посилань, які генеруються РемонтОнлайн. Наприклад, посилання на форму з оцінкою сервіс центру тепер має скорочений вигляд і займає всього 20 символів. Таке скорочення посилань допоможе вам зробити ваші СМС повідомлення коротше, а значить, трохи заощадити на вартості СМС.

Для користувачів РемОнлайн доступна оцінка якості обслуговування клієнтів. Збирайте відгуки про свою роботу та відслідковуйте рівень задоволеності сервісом.

Підтримка як точки так і коми, у якості роздільника дробових чисел

Так, це всіх сильно дратувало, нас теж ????

Тепер при вказівці ціни і кількості в діалогах Замовлення, Продажі, Оприбуткування та ін. Ви можете як роздільник цілої та дробової частини використовувати як точку, так і кому. Просто і зручно.

Колонка "Орієнт. ціна "в таблиці замовлень

Колонка "Орієнт. ціна "в таблиці замовлень

У таблицю замовлень додали підтримку нової колонки "Орієнтовна ціна". Колонка за замовчуванням вимкнена, включити її можна просто зазначивши в налаштуваннях таблиці.

Що далі?

Ми майже закінчили роботу над абсолютно новою функцією - "Менеджер завдань", яка перетворить РемонтОнлайн в інструмент делегування і контролю робочих завдань. Так само, тривають роботи по переробці Складу.

comments powered by Disqus