2 хвилини

#П'ятничнаФіча №50: Коефіцієнт при розрахунку зарплати співробітників

Кваліфікований і сумлінний співробітник завжди на вагу золота, таких варто і потрібно утримувати. А для багатьох головна мотивація – зарплата. Тому сьогодні розповімо вам, як мотивувати крутих спеців вашої компанії в РемОнлайн за допомогою коефіцієнта зарплати.

Що таке коефіцієнт зарплати?

Це показник, на який множиться винагорода виконавцю у вигляді фіксованої суми або відсотка від суми / прибутку, вказана в картці послуги, товару або категорії товарів.

коефіцієнт зарплати

Як використовувати коефіцієнт?

З його допомогою ви можете налаштувати індивідуальні нарахування зарплати за одну і ту ж роботу для різних співробітників.

Наприклад, в картці послуги у вас налаштована винагорода 20% від суми. Починаючому майстрові, у якого ще не так багато досвіду і він ще не так швидко працює, ви можете поставити коефіцієнт нарахування 0.5. Це означає, що йому за виконану послугу буде нараховано не 20%, а 10%.

Як використовувати коефіцієнт

Висококваліфікованому майстрові, який працює краще і швидше інших, ви навпаки можете поставити коефіцієнт, наприклад, 1.3. Це означає, що за таку роботу йому нараховано не 20%, а 26%.

створення коефіцієнту

Таким чином ви можете не тільки виплачувати справедливу зарплату, що відповідає рівню співробітників, але і мотивувати їх розвиватися, підвищуючи коефіцієнт.

У яких видах нарахування зарплати можна встановити коефіцієнт?

Він доступний в таких видах нарахувань, як "Виконавцю за роботу в замовленні", "Виконавцю за запчастина в замовленні" і "За продаж в магазині". Головне, щоб в картках послуги, товару або категорії товарів було зазначено винагороду. В іншому випадку автоматичне нарахування зарплати співробітнику не спрацює.

Більше інформації про способи і види нарахування заробітної плати співробітникам у РемОнлайн ви можете прочитати в нашій Базі знань

comments powered by Disqus