2 хвилини

#П'ятничнаФіча №23: Округлення цін

З 1 липня 2018 року в Україні застосовуються правила округлення цін для спрощення розрахунків готівкою. Слідувати їм в RemOnline дуже просто – потрібно налаштувати округлення цін.

Округлення цін вмикається на сторінці "Налаштування > Ціни та знижки" при двох подіях: оприбуткуванні товарів на склад і внесення грошей в касу. При оприбуткуванні округлюються всі ціни, крім закупівельної, при внесенні в касу – сума замовлення або продажу.

Включить округление цен в настройках RemOnline

Щоб налаштувати округлення цін, досить включити чекбокс і зазначити, до якого числа буде округлятися сума. Так, наприклад, закупівельна вартість товару 147.67 грн. Якщо у вас роздрібна націнка 30% і ви зазначили округлення до 1, то ціна округлятиметься до цілого числа (зі 191.97 до 192 грн). Поставите 10 – ціна округлятиметься до десятків (з 191.97 до 190 грн) і т.д.

Якщо в первинних документах потрібно відображати ціни з копійками, зайдіть на сторінку "Налаштування > Шаблони документів", відкрийте діалог редагування потрібного документа і ввімкніть чекбокс "Суми завжди в форматі 00.00".

Включить отображение копеек в документах в RemOnline

Працюйте з цінами в RemOnline так, як зручно вам, і дотримуйтесь вимог закону :)

comments powered by Disqus