1 хвилина

#П’ятничнаФіча №22: Розрив користувацької сесії

Зі свого боку ми робимо все, що потрібно для захисту ваших бізнес-даних: шифруємо їх за допомогою SSL сертифікату, передаємо по захищеному https каналу, зберігаємо на захищених серверах і щодня створюємо резервні копії. Ви при бажанні можете посилити захист даних кількома способами, один з яких – розрив користувацької сессії.

Як це працює? В профілі кожного співробітника на сторінці "Налаштування > Співробітники" ви можете ввімкнути чекбокс "Розривати призначену для користувача сесію раз на добу".

разрыв пользовательской сессии в профиле сотрудника

Після цього раз на добу RemOnline буде розлогінювати співробітника з акаунту, і йому потрібно буде ввести логін і пароль. Таким чином підтверджувати свій доступ до даних.

Розрив користувацької сесії відмінно працює в парі з білим списком IP – наприклад, налаштовуєте доступ до RemOnline тільки з робочих комп'ютерів, на яких кожен день потрібно ввести логін і пароль. Це до речі можна використовувати не тільки для безпеки, а й для контролю запізнень. На сторінці "Звіти > Інші > Історія входів в RemOnline" ви можете подивитися хто, коли, під яким логіном і з якої IP-адреси увійшов до свого облікового запису.

Отчет история входов в RemOnline

На сьогодні все, а наступна #П'ятничнаФіча буде рівно за тиждень – у нас же все за графіком :)

comments powered by Disqus