8 хвилин

Тестування нових Фінансів і мобільного додатка керівника

Друзі, однією з великих цілей RemOnline на цей рік був випуск Балансів і взаєморозрахунків з контрагентами. І у нас є одразу 3 гарних новини.

Гарна новина номер один: Баланси і взаєморозрахунки готові.
Гарна новина номер два: ми не будемо їх випускати цього року, про що нас просили багато користувачів.
Гарна новина номер три: вже зараз ви можете їх побачити і навіть протестувати.

Крім того, вже на фінальній стадії перший мобільний додаток від RemOnline на iOS (на Android з'явиться пізніше). Це буде додаток для власників і керівників бізнесу під назвою "РО Директор", і скоро ми розпочнемо його закрите тестування.

Тепер, коли ми виклали головні карти на стіл, давайте трохи заглибимося у подробиці.

Баланси та взаєморозрахунки

Багато користувачів, знаючи як сильно ми хотіли встигнути випустити Баланси до кінця року, просили нас почекати, щоб не перебудовувати налагоджені процеси під кінець року. Ми вас почули і знайшли компромісне рішення: вже зараз ви можете подивитися і спробувати новий функціонал на домені next.remonline.ru. А після всіх новорічних свят, коли не буде ажіотажу, ви будете знати, до чого готуватися, і поділитеся зворотним зв'язком, Баланси та взаєморозрахунки з’являться на основному домені.

Одразу хочемо позначити, що все, що відбувається у Вегасі на next.remonline.ru, залишається там же. Тому на тестовому домені ви можете експериментувати з новими можливостями як хочете, це жодним чином не відобразиться на головному домені.

Що ж ви побачите?

Сторінка "Фінанси"

Перше, на що ви можете звернути увагу - це те, що в головному меню "Платежі" перейменовано на "Фінанси". Для всіх користувачів з повним доступом з'явиться сторінка "Фінанси > Взаєморозрахунки", де ви можете побачити загальний баланс вашої компанії після перерахунку платіжних операцій за всю вашу історію користування RemOnline.

finance-balances-ua.webp (27 KB)

Таблицю фінансів можна відфільтрувати за клієнтами і постачальниками, а фінансові дані відображаються у трьох колонках:

Нам винні – показує суму по кожному клієнту і постачальнику, яку вони вам заборгували. Тобто клієнти могли ще не оплатити замовлення або продаж, а постачальники, наприклад, не поставити вам товар, за який ви внесли передоплату.

Ми позичили – сума, яку ваша компанія заборгувала клієнтам і постачальникам. Наприклад, клієнт вніс передоплату за замовленням або постачальник вже доставив вам товар, за який ви ще не розплатилися. Це та сума, з якою ви маєте бути морально готовими розлучитися: надати клієнту послугу або товар на зазначену суму або виплатити заборгованість постачальнику.

Баланс – загальний баланс компанії і окремо кожного клієнта / постачальника, який розраховується за простою формулою: "Нам винні" - "Ми позичили" = "Баланс". У підсумку ви побачите, в якому становищі знаходиться ваша компанія у контексті грошових зобов'язань перед контрагентами.

Баланс клієнта та постачальника

У картці клієнта або постачальника ви побачите нову вкладку "Баланси", де буде вказано, скільки вони вам чи ви їм заборгували, а в таблиці буде історія всіх грошових операцій.

client-balace-ua.webp (36 KB)

За необхідності ви можете скоригувати баланс двома способами. Перший спосіб дуже простий – впишіть потрібну цифру і все. Другий спосіб для тих, хто вів взаєморозрахунки з контрагентами, створюючи для кожного окрему касу. За бажання ви можете обрати таку касу в списку, щоб використати наявну суму в ній для коригування балансу. RemOnline перерахує значення і покаже вам новий баланс, а сама каса контрагента стане віртуальною після коригування.

Віртуальні каси

Тепер будь-яку касу компанії або локації, готівкову або безготівкову касу можна зробити віртуальною. Чим це відрізняється? Віртуальні каси дозволяють фіксувати надходження та витрату коштів, але не беруть участі у фінансовій звітності компанії. Також такі каси не можна фіскалізований.

balance-adjustment-ua.webp (42 KB)

Це означає, що ви можете використовувати віртуальну касу для своїх потреб, але в показниках Дашборда керівника та в жодному фінансовому звіті суми з цієї каси враховуватися не будуть.

використовувати віртуальну касу для своїх потреб

Можливість зробити касу віртуальною є вже і на основному домені web.remonline.ua.

Оплата за рахунок боргу

Продовжимо тему кас і платежів. Разом з балансом клієнта з'являється можливість оплати замовлень і продажів за рахунок боргу. Якщо клієнт вже винен вам кошти, то сума його боргу збільшиться. Якщо ви винні кошти клієнту, то при такому способі оплати зменшиться ваша заборгованість перед ним.

debt-payment-ua.webp (33 KB)

Також тепер у діалозі перегляду замовлення, який знаходиться в одному з робочих статусів, на вкладці "Платежі" змінилися кнопки: "+ Передоплата" для внесення грошових коштів в касу з відповідним описом і "- Виплата" для витрати коштів по замовленню, наприклад, для повернення передоплати. Якщо ж замовлення знаходиться в одному з виконаних статусів, то ви побачите лише кнопку "+ Оплата".

Права доступу

Якщо ви не бачите Баланси та взаєморозрахунки, це означає, що у вас ще немає на це прав. Щоб виправити це, відкрийте діалог редагування ролі на сторінці "Налаштування > Співробітники" та увімкніть всі необхідні права:

  • "Може проводити платежі за рахунок боргу" в групі "Загальні";
  • підгрупа "Взаєморозрахунки" із вкладеними правами "Може бачити взаєморозрахунки" та "Може експортувати взаєморозрахунки" в групі "Фінанси";
  • "Може бачити баланс клієнта" і "Може коригувати баланс клієнта" в групі "Клієнти".

Права доступу

Після повноцінного випуску поточної версії Фінансів наступними етапами будуть взаєморозрахунки з працівниками, можливість друкувати фіскальні чеки за авансами і передоплатою. А щоб ви могли розібратися з новими можливостями і протестувати їх, ще раз запрошуємо вас на next.remonline.ru і, звичайно ж, чекаємо на ваш зворотний зв'язок.

Мобільний додаток керівника "РО Директор"

RemOnline Директор – це додаток для власників бізнесу і керівників, який дозволить відслідковувати ключові показники вашої компанії в RemOnline і бути на зв'язку із співробітниками в будь-який час в будь-якому місці.

На вкладці "Звіт" ви побачите вдосконалений звіт керівника, який отримуєте на Email. У ньому ви також присутні ключові цифри у вигляді бейджів, кількість створених і закритих замовлень, виконаних кожним співробітником робіт і проданих товарів, проведених платежів. А головне -– ви побачите виручку та прибуток компанії за день.

Чому ми називаємо його вдосконаленим? Тому що з випуском додатку ви зможете переглядати звіт за поточний день в режимі реального часу і готові зведення за попередні дні.

Мобільний додаток керівника "РО Директор"

Якщо у вас виникнуть будь-які питання при перегляді звіту, ви зможете не виходячи з додатку зв'язатися з потрібним співробітником. Для цього перейдіть на вкладку "Співробітники", знайдіть потрібного колегу і зв'яжіться з ним за допомогою кнопок дзвінка або повідомлення.

знайдіть потрібного колегу і зв'яжіться з ним

А на вкладці "Налаштування" ви зможете увімкнути або вимкнути відображення цих кнопок, дати та IP-адреси останнього входу, що дозволить вам контролювати запізнення, якщо у співробітників увімкнено розрив користувальницької сесії.

Ще одна нова можливість, яку дасть вам додаток – це посилення безпеки вашого облікового запису в RemOnline. Всі користувачі, у яких є доступ до додатка RemOnline Директор, у Профілі користувача можуть ввімкнути двофакторну аутентифікацію для входу в веб-версію RemOnline. Доступ до програми налаштовується для кожного співробітника індивідуально на сторінці "Налаштування > Співробітники".

посилення безпеки вашого облікового запису в RemOnline

Додаток для iOS вже готовий і ви можете його тестувати. Для цього встановіть програму TestFlight і перейдіть за цим посиланням.

Також ми вже працюємо над додатком керівника на Android і обов'язково повідомимо вам, коли він буде готовий.

comments powered by Disqus