2 хвилини

Статті приходу/витрати грошей і переміщення між касами

У травневому оновленні ми вирішили сфокусуватися на покращенні роботи з касами.

Новий звіт про рух грошових коштів

Кожен власник бізнесу задається питаннями: “скільки грошей заробляє компанія?”, “Які статті утворюють основний дохід?” і “де ховаються витрати?”.

Щоб полегшити це завдання користувачам РемонтОнлайн, ми додали можливість розбивати всі касові операції на різні статті доходів і витрат. Ці статті зберігаються в “Довіднику статей руху грошових коштів”.

Облік за статтями за замовчуванням відключений, для того, щоб почати враховувати статті парафій/витрат грошей, необхідно:

1) Включити галочку “Використовувати систему обліку руху грошових коштів” на сторінці “Налаштування> Основні> Бухгалтерія”.

2) ) Налаштувати довідник статей на сторінці “Налаштування > Довідники > Статті руху грошових коштів”. За замовчуванням цей довідник вже містить всі основні статті, але можливо ви захочете додати свої.

Новый отчет о движении денежных средств

Після того, як ви виконаєте ці 2 простих кроки, при кожному внесенні / витраті грошей по касі вам необхідно буде вказувати статтю. 

Ми переробили звіт про рух грошей (“Звіти > Фінансові звіти > Рух грошових коштів”) - тепер він показує рух грошових коштів у вашій компанії за статтями прибутків та витрат. Це дозволить вам краще розуміти, з яких статей складається ваша виручка, за якими статтями найбільше витрачається грошей.

Мы переработали отчет о движении денег

Переміщення грошей у касі 

Тепер гроші між касами можна переміщати просто в один клік! Для переміщення грошей між касами, натисніть в касі кнопку "Переміщення", виберіть касу в яку ви хочете зробити переміщення і вкажіть суму.

Перемещение денег в кассеВ налаштуваннях ролей з'явилося нове право "Каси> Може переміщати гроші". З його допомогою, ви можете заборонити вашим співробітникам переміщати гроші між касами.

comments powered by Disqus