3 хвилини

Велике червневе оновлення

Після травневого затишшя поспішаємо поділитися свіжим оновленням: повернення на замовлення/продажу, типи телефонів в картці клієнта, нові змінні в шаблонах документів.

Повернення

Виходячи із Закону “Про захист прав споживачів“, покупець має право повернути гроші за товар або послугу.

Тепер працювати з поверненнями в РемонтОнлайн стало зручніше. Раніше доводилося редагувати існуючє замовлення, а повернення з продажу зробити було і зовсім неможливо.

Головне меню РемонтОнлайн зазнало незначних змін. Пункти “Каси” і “Рахунки” були об'єднані в один єдиний - “Платежі". Зайшовши в нього, ви побачите звичні вкладки “Каси” і “Рахунки”, а також нову вкладку “Повернення”. Як неважко здогадатися, тепер там “живуть” всі повернення.

Теперь работать с возвратами в РемонтОнлайн стало удобнее

Щоб оформити повернення на замовлення, відкрийте потрібний замовлення і клікніть на кнопку “Додатково”. На екрані з'явиться діалог повернення, в якому будуть вказані всі роботи і матеріали замовлення. У колонці “Кількість” вкажіть кількість повертаються послуг / товарів, напишіть коментар, а потім натисніть на кнопку “Створити”.

Повернення з продажу створюється аналогічним чином.

Як було сказано вище, всі повернення знаходяться на сторінці “Платежі>Повернення”. У таблиці повернень, в колонці “Підстава”, відображається номер документа-підстави (конкретне замовлення або продаж), за яким було створено повернення.

Возврат по продаже создаётся аналогичным образом

Типи телефонів в картці клієнта

Ми продовжуємо розвивати CRM-можливості РемонтОнлайн. Компанії, які працюють з юридичними особами, часто стикаються з необхідністю зберігати телефонні номери в картці клієнта. Мало того, необхідно знати і тип телефону.

Тепер ви можете вказати тип кожного телефонного номера, який додали в картку клієнта. За замовчуванням є три типи: “Мобільний”, “Робочий” і “Домашній”.

Щоб змінити тип телефону, достатньо клікнути на назву встановленого типу, а потім вибрати відповідний зі списку.

Якщо ви хочете додати свій власний тип, клікніть “+ Додати” і введіть бажане назву телефону.

Типы телефонов в карточке клиента

Також, під кожним номером телефону є перемикач “Згоден отримувати SMS”. Якщо не хочете, щоб РемонтОнлайн відправляв SMS на конкретний номер клієнта, просто зніміть цю галочку.

Нові змінні в шаблонах документів

Ми додали нові поля в настройках компанії: “Реквізити компанії” і “Додаткова інформація”. Значення цих полів можна друкувати в документах за допомогою змінних.

У редакторі шаблонів документів з'явився додатковий блок змінних “Компанія”. Усередині нього знаходяться всі змінні, що відповідають за інформацію про компанію.

Нижче знаходиться список усіх змінних:

Змінні компанії

#КОМПАНІЯ-НАЗВА - друкує назву компанії;

#КОМПАНІЯ-АДРЕСА - друкує адресу компанії;

#КОМПАНІЯ-EMAIL - друкує адресу електронної пошти компанії;

#КОМПАНІЯ-РЕКВІЗИТИ - друкує реквізити компанії;

#КОМПАНІЯ-ПРИМІТКА - друкує додаткову інформацію про компанію.

Рядок таблиці товарів/послуг

#ПРОДУКТ-ЦІНА-БЕЗ-ПДВ - друкує в рядку таблиці товарів і послуг ціну одиниці товару без урахування ПДВ

#ПРОДУКТ-СУМА-БЕЗ-ЗНИЖКИ - друкує в рядку даної таблиці загальну суму без урахування знижки

Підвал таблиці товарів/послуг

#РАЗОМ-СУМА-БЕЗ-ЗНИЖКИ - друкує в "підвалі" таблиці підсумкову суму без урахування знижки

Інші змінні

#АВАНС-прописи - друкує суму оплаченої передоплати прописом

#ШТРИХ-КОД: 150 - тепер для змінної штрихкоду можна вказати масштаб. Наприклад, додавши: 150 після змінної, програма виведе на друк штрихкод в масштабі 150% від його стандартного розміру.

Що далі?

На даний момент ми працюємо в двох напрямках: поліпшення “Складу”, а також інтеграція з сервісами IP-телефонії. І наступне оновлення не за горами. У ньому ми представимо “Центр інтеграцій РемонтОнлайн”. Останній відкриє доступ до інтеграції з сервісами IP-телефонії (Манго Телеком і Binotel), а також інтеграції з 1С.

comments powered by Disqus