Укр
 1. Головна
 2. Блог

*Штрихкоди в РемонтОнлайн. Як їх застосовувати?

barcodes-using-remontonline

У сервісі РемонтОнлайн є важлива особливість - взаємодія зі сканерами штрихкодів. Напевно вам цікаво, як її можна застосовувати в роботі. Відповіді на це та інші тематичні питання знаходяться в статті.

Які штрих-коди підтримує РемонтОнлайн?

barcodes-for-remontonline

26 червня 1974 увійшло в історію як день, коли штрихкод вперше використовували для продажу товару. А та сама покупка, упаковка жуйок Wrigley, до сих пір зберігається в музеї Смітсонівського інституту.

Згодом з'явилося безліч стандартів штрих-кодів. Найбільш поширеними стали UPC і EAN, а вірніше, їх підвиди: UPC-A, EAN-13 і EAN-8. РемонтОнлайн дозволяє працювати з кожним із них.

UPC був створений переважно для ринку США. У країнах СНД більш затребуваний європейський стандарт EAN. Він має безліч варіацій, але найпопулярнішими залишаються EAN-13 і EAN-8.

Штрих-коди першого типу можна побачити на більшості товарів, які продаються на прилавках магазинів. EAN-8 використовують в тих ситуаціях, коли вироби мають обмежені розміри. І правда, адже в його "тілі" кодуються тільки 8 цифр, а не 13.

Як вибрати сканер штрихкодів?

how-choose-barcode-scanner

Відверто кажучи, немає особливого сенсу рекомендувати вам конкретні сканери. Є досить багато моделей, але ось відмінностей у них - значно менше.

Сканери штрих-кодів можуть сприйматися комп'ютером по-різному. Вам же знадобиться девайс, який працює в режимі емуляції клавіатури. Такі пристрої коннектяться до ПК за допомогою USB і не вимагають установки драйверів. Це - головний критерій вибору.

Чи легко користуватися сканером штрихкодів?

Вам навіть не треба розміщувати курсор в полі введення. Ми реалізували спеціальний алгоритм для роботи зі сканерами штрихкодів. Він дозволяє відразу перенаправляти зчитану інформацію в рядок введення.

З якою метою можна використовувати штрих-коди?

Штрих-коди використовуються в РемонтОнлайн для швидкого пошуку замовлень і товарів. У кожного з цих варіантів є особливе застосування...

Штрихкоди та замовлення

barcodes-orders-remontonline

При створенні замовлення система автоматично присвоює йому штрихкод. Код можна розмістити на різних документах. Серед таких - приймальна квитанція, акт діагностики, акт виконаних робіт і безліч інших.

Ви можете використовувати це рішення в такий спосіб:

 1. Створивши нове замовлення, роздрукуйте квитанцію зі штрихкодом і віддайте її клієнту.
 2. Коли клієнт буде забирати замовлення, перейдіть на сторінку замовлень і відскануйте штрихкод з пред'явленої квитанції.
 3. РемонтОнлайн миттєво знайде замовлення за кодом і відкриє його.

Як бути, якщо у пристрої немає серійного номеру?

Трапляється, що в майстерні приносять пристрою без серійного номера. Один з користувачів РемонтОнлайн поділився оригінальним рішенням:

 1. Згенеруйте серію унікальних штрихкодів EAN-13. Роздрукуйте їх на принтері етикеток.
 2. Коли будете приймати пристрій без "серійника", наклейте на нього етикетку зі штрихкодом.
 3. Далі, натисніть на зображення штрих-коду в діалозі нового замовлення, видаліть автоматично згенерований код і враховуйте код з етикетки.new-order-with-barcode-remontonline
 4. Збережіть замовлення і роздрукуйте квитанцію.

Проробивши ці кроки, ви "перевизначите" автоматично створений код на свій власний. Тим самим ви зв'яжете замовлення в системі зі штрихкодом на пристрої. Менеджеру / виконавцю залишається тільки враховувати код з етикетки, наклеєною на пристрій, - РемонтОнлайн відразу ж відкриє картку потрібного замовлення.

Деякі користувачі РемонтОнлайн клеять етикетки зі штрих-кодом на всі без винятку пристрої. Вони постійно виконують дії, описані в кроках вище. Це допомагає швидко знаходити замовлення клієнтів.

Штрихкоди і товари. Які можливості пропонує РемонтОнлайн?

barcodes-in-products-remontonline

Штрихкоди можна використовувати для швидкого пошуку позицій на складі. Для цього треба всього лише відсканувати штрихкод, перебуваючи на сторінці залишків. Але спершу товару потрібно присвоїти штрихкод ...

Зробити це можна двома способами: під час оприбуткування на склад і безпосередньо в картці товару. Ви можете вибрати один з трьох форматів: UPC-A, EAN-8 або EAN-13. Важливо пам'ятати, що штрихкод присвоюється найменуванню товару. Наприклад, якщо ви оприбуткуете шість корпусів для iPhone 7, то у кожного з них буде однаковий штрихкод.

Також за допомогою штрих-коду можна додавати запчастини в замовлення:

 1. Відкрийте діалог вибору запчастини.
 2. Виберіть склад, на якому вона знаходиться.
 3. Відскануте штрихкод запчастини.

В результаті РемонтОнлайн знайде необхідну деталь, а користувачеві залишиться лише списати її зі складу. Аналогічні дії потрібно зробити і при продажу товару в магазині.

find-probuct-with-barcode-remontonline

Висновок

Сьогодні ми обговорили одну з можливостей РемонтОнлайн. Сподіваємося, ця стаття була цікава як для нових користувачів програми, так і для "старожилів". Але якщо у вас виникли додаткові питання, сміливо задавайте їх у коментарях. Величезне спасибі за увагу :)

comments powered by Disqus