Оновлення, в якому дороблені штрихкоди, друк цінників і етикеток

Оновлення, в якому дороблені штрихкоди, друк цінників і етикеток

Друзі, поспішаємо поділитися відмінними новинами. РемонтОнлайн навчився працювати зі штрихкодом, а також друкувати цінники і етикетки!

Штрихкоди

Тепер ви можете створювати будь-яку кількість різних штрихкодів для будь-якого товару на складі. Додати штрихкод можна двома способами:

  1. У картці товару (відкрити її можна, двічі клікнувши по рядку в таблиці залишків "Склад> Залишки");
  2. При оприбуткуванні нового товару.

При створенні штрихкоду ви можете вказати існуючий код товару (прочитавши його за допомогою вашого сканера штрихкодів), або дозволити РемонтОнлайн автоматично згенерувати унікальний код, клікнувши на кнопку "Згенерувати".

На даний момент підтримуються два стандарти штрихкодів: EAN-13 і EAN-8.

Також, тепер будь-який товар можна знайти по штрихкоду: встановіть курсор в рядок пошуку, вважайте штрихкод і натисніть Enter.


Штрихкоди

Цінники

Тепер друкувати цінники дуже просто. Зайдіть на сторінку "Склад> Залишки", клікніть "Друк цінників". У діалозі виберіть товари, для яких необхідно роздрукувати цінники, і натисніть "Роздрукувати".

Шаблон цінника можна задати в редакторі шаблонів "Майстерня> Шаблони документів", вибравши шаблон "Цінник".

Цінники

Етикетки

Якщо у вас є принтер етикеток, ви можете друкувати власні етикетки, зайшовши на сторінку "Склад> Залишки" і клікнувши "Друк етикеток". Підтримується 4 стандарту розмірів термоетикеток: 43х25, 58х30, 58х40, 58х60.


Етикетки

comments powered by Disqus